.

1 бр 8X Копринен протеин хидратиращи маска за лице отбеливающее за контрол на маслото на кожата, бръчки, акне, премахване на жълто

1 бр 8X Копринен протеин хидратиращи маска за лице отбеливающее за контрол на маслото на кожата, бръчки, акне, премахване на жълто

1.46
BGN 1.00 -32 %

Сума
Налично за поръчка


Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^-^ Материјал : висок квалитет на еден слој не-плетени филм крпа, не-свила материјал маска. Состојки : хијалуронска киселина, carbomer, betaine. Нето содржина на 40g. Се применува на кожа : сите кожата, особено за вода, да се исуши кожата. Маска Суштина Содржи хидролизираат свила протеини суровини, навлажнувачки, навлажнувачки, по употреба, водата ќе се користи секој ден.

Всичко за продукта

Цвят:
Избелване, контрол на масло, влага, грижа за кожата подхранващ
Тип Елемент:
Лечение И Маска
Характеристика:
Хидратация, контрол на масло, подмладяване, коректор пигментация, избелване, лечение на акне
Съставка:
сигурен
GZZZ:
YGZWBZ
Държава / регион на производство:
Китай
Пол:
Унисекс
документ:
GZZZ
НЕТНО ТЕГЛО:
40 г
Текстът на:
течност
Воспользуйся:
Цялото Лице Изцяло
Номер На Модела:
WI04
Тип:
Маска За Пилинг
Номер На Сертификат:
xx