.

Маска за лице ремонт maquiagem избелване на Mung Bean Make up кална маска дълбоко прозрачен хидратиращи процедури за лице кална маска красота

Маска за лице ремонт maquiagem избелване на Mung Bean Make up кална маска дълбоко прозрачен хидратиращи процедури за лице кална маска красота

7.73
BGN 6.00 -22 %

Сума
Налично за поръчка


МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ^ ^
Лицето Маска Поправка maquiagem Белење Mung Грав Минерални сочинуваат Кал Маска Длабоко Јасно Влогови Лицето за Нега на Кал Маска Убавина
Нето содржина : 50g
Типот на кожата : било кожата
Како да го користите :
1. Преземе соодветни крем
2. Се применува малку крем со пулпа нежно на челото, образите, носот и брадата
3. Се применуваат по кожата, текстура да одат нагоре од страна на тест, Т област од внатре кон надвор
4. Нежно масирајте додека се целосно апсорбирана
5. се чека за 10-15 minite,потоа се мијат лицето.
Answer : ___________________________ Note :
1. Што се зачувани во сува, темно место;
2. Да се избегне контакт со раната;
3. Било несакани реакции, престанете да го користите.
Пакет Се Вклучени :
1 x Маска Кал
Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.Врз основа на досегашното искуство. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1.Дали постои следење на Број за мојот објект? Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. 2. Е производ исто како и фотографии? Да, сите фотографии се реални. Земавме овие фотографии од самите себе. 3. Која големина може да се вклопи во мене? Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ). 4. Можете да ја прогласи пониска вредност? Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери). Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. 5. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение! Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. За Повратни информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет 5 ЅВЕЗДИ, и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Позитивни Повратни информации е многу важна за нас. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален или негативен фидбек. Така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Лечение И Маска
Характеристика:
Хидратация, контрол на масло,избелване, дълбоко напълване на запасите
Съставка:
макиагем
GZZZ:
YGZWBZ
Държава / регион на производство:
Китай
Текстът на:
Крем
Номер На Модела:
маска за лице
Пол:
Унисекс
НЕТНО ТЕГЛО:
50 г
търговска марка:
HUAMIANLI
документ:
GZZZ
Воспользуйся:
Цялото Лице Изцяло
Номер На Сертификат:
xx
Тип:
Моющаяся Маска