.

2017 Жените и мъжете метална рамка сгъваеми очила за четене с корпус силни страни +1.00 до +4.00 MAR15_15

2017 Жените и мъжете метална рамка сгъваеми очила за четене с корпус силни страни +1.00 до +4.00 MAR15_15

5.60
BGN 4.00 -29 %

Сума
Налично за поръчка

100% сосема нов и висок квалитет на Боја : Златна & Црна Рамка Материјал : Метал Шема : Целосна Рамка Читање Стакло Нула-доказ, добра транспарентност и висока дефиниција, Prenvent од силен ветар, сонце, висока температура и отпорност на заеднички кисела решение, им Даде на вашите очи подобра заштита. Сила : +1.00/ +1.50/ +2.00/ +2.50/ +3.00/ +3.50/+4.00 Големина : Како на сликата покажува Количеството : 1 Set Забелешка : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 2 cm грешка, припаѓа на нормален феномен. И поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 PC x Читање Очила 1 PC x Очила Случај 1 PC x Ткаенина за Чистење

Всичко за продукта

Очите Рецепта:
силата на 100, здравина 150, здравина 200, здравина 250, здравина 300, здравина 350, здравина 400
цвят на рамката:
Черно Злато
Тип Елемент:
точки
Тип Очила:
очила за четене
Пол:
Унисекс
Височина На Обектива:
Балон 3.31 см
Оптично Атрибут Лещи:
Градиент
Лещи Материал:
Поликарбонат
Номер На Модела:
3T4598_15
Цвят Лещи:
Почистване
Широчина На Обектива:
4,7 см
Материал На Рамката:
неръждаема стомана
Покритие:
HMC