.

BCLEAR високо качество на чист титан унисекс без рамки оптична рамка памет tress-piece очила без рамки за мъже и жени удобни

BCLEAR високо качество на чист титан унисекс без рамки оптична рамка памет tress-piece очила без рамки за мъже и жени удобни

63.98
BGN 51.00 -20 %

Сума
Налично за поръчка

Производот Се Покаже Модел Бр. Материјал Рамка ширина Мост со ширина Леќа ширина Леќа висина Храмот должина 8007 Титаниум 135mm 18mm 52mm 29mm 140mm
Напомена : Ние продаваме рамки со ДЕМО леќа облик (без рецепт) . Можете да ја промените леќа форма кога ќе го купите рецепт леќа со нас.
Нашиот Магацин
Фабриката За Директна ПродажбаЕвтини Цена
Како да се цел

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Аксесоари За Очила
Аксесоари За Очила:
Кадри
Вид На Модела:
Твърд
Номер На Модела:
8007
Материал На Рамката:
Титан
Пол:
Унисекс
търговска марка:
BCLEAR
Размер На Рамката:
52-18-140
Общо Тегло:
8,5 г
Характеристика:
Супер леки, памет