.

Хладен женски марка дизайнерски слънчеви очила нов стилен X-Men робот личност слънчеви очила с UV400 лещи защита на слънчеви очила Oculos

Хладен женски марка дизайнерски слънчеви очила нов стилен X-Men робот личност слънчеви очила с UV400 лещи защита на слънчеви очила Oculos

16.80
BGN 12.00 -29 %

Сума
Налично за поръчка


Ние обезбедуваме Брза Eliexpress превозот.ако треба ,ве молиме контактирајте со нас преку express-пошта или whatsapp,skype. Ние обезбедуваме услуга со dropshipping,ако треба на слики со бела Позадина,ве молиме контактирајте со нас. Ако сте направиле грешка за вашиот налог. ве молиме контактирајте со нас пред да се превозот надвор. Ние превозот е многу брзо. Ако имате било какви прашања со нашите услуги,ве молиме да ги споделите со нас.

Всичко за продукта

Тип Очила:
Слънчеви очила
Тип Елемент:
точки
Пол:
Жени
Отдел Име:
Възрастен
Височина На Обектива:
56 mm
Материал На Рамката:
Сплав
Лещи Материал:
Поликарбонат
Стил:
выпученные очите
Номер На Модела:
YF97
Оптично Атрибут Лещи:
Антибликовый,UV400
търговска марка:
Кэндисги
Широчина На Обектива:
57 мм