.

[РАДИОАНТЕННЫЕ очила] сгъваема рама растягивающиеся крачета нов стил твърд сплав от очила за четене +1 +1.5 +2 +2.5 +3 +3.5 +4

[РАДИОАНТЕННЫЕ очила] сгъваема рама растягивающиеся крачета нов стил твърд сплав от очила за четене +1 +1.5 +2 +2.5 +3 +3.5 +4

37.95
BGN 19.00 -50 %

Сума
Налично за поръчка


НА ОВАА ЛИСТА САМО ПРОДАЖБАТА НА СУПЕР ДОБРА ЦЕНА ЗА ПОВРАТНИТЕ ИНФОРМАЦИИ И СЕ НАДЕВАМ ДЕКА МОЖЕМЕ ДА ИМ СЛУЖИ НА НАЈДОБРИТЕ!
Имаме сила од +1.00 +1.50 +2.00 +2.50 +3.00 +3.50 +4.00 ве молиме, известете сила треба и ние ќе ви го испрати за да одговараат на вашите потреби. Ако не се препорачува ќе испрати случаен избор .
Рамката е во можност да биде укината и на нозе
се во можност да Водат!!! многу погодност!
Превозот :
· Ние Брод на Светот преку следи парцела со следење на броеви.купувачи couldusing на следење на број е предвидено да се следи парцели онлајн со цел да се makesure парцела трансфер статус и организира најдобро време за подигање orreceive.
· Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, дофат на повеќето земји во рок од 10 до 20 работни дена.
· Време на испорака зависи од дестинацијата и други фактори, нормално тоа maytakes до 20 работни дена.
Земја
Време На Испорака
Работни Дена (не вклучувајќи одмор)
5-7
8-11
12-14
15-19
20-22
Работни Дена + Сабота + Недела
5-9
10-15
16-20
21-25
26-30
Сад
Го оценувате (точка пристигна)
5 .1%
50.1%
29.6%
10.5%
4.7%
Обединето Кралство
Го оценувате (точка пристигна)
9.9%
63.2%
19.1%
3.4%
4.4%
Австралија
Го оценувате (точка пристигна)
21.4%
50.0%
14.3%
7.2%
7.1%
Франција
Го оценувате (точка пристигна)
10.5%
28.6%
43.8%
10.1%
7.0%
Германија
Го оценувате (точка пристигна)
11.1%
22.2%
30.3%
20.9%
15.5%
Канада
Го оценувате (точка пристигна)
0.0%
47.1%
31.4%
17.6%
3.9%
Шпанија
Го оценувате (точка пристигна)
3.5%
25.0%
47.9%
12.9%
10.7%
Плаќање :
· ние го прифаќаме методи за плаќање : со Кредитна картичка;
· Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата processor ESCROW.

Всичко за продукта

Очите Рецепта:
+100, +150, +200, +250, +300, +350, +400
цвят на рамката:
Черен
търговска марка:
СКОБЕР
Оптично Атрибут Лещи:
Градиент
Пол:
Мъже, Жени, Унисекс
Цвят Лещи:
Почистване
Лещи Материал:
Поликарбонат
Материал На Рамката:
Сплав
Покритие:
HMC
Височина На Обектива:
4,8 см
Широчина На Обектива:
2,5 см
Номер На Модела:
786876876
Тип Елемент:
точки
Тип Очила:
очила за четене