.

TR90 рецепта оптични рамки за очила мъжки прости огледално ультралегкие волфрам, очила за късогледство oculos grau de redondo

TR90 рецепта оптични рамки за очила мъжки прости огледално ультралегкие волфрам, очила за късогледство oculos grau de redondo

BGN 8.56

Сума
Налично за поръчка


Како на снимање на светлината, агол и боја прикажува, може да постојат некои разлики помеѓу физички и фотографии! Вид преовладува.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Аксесоари За Очила
Аксесоари За Очила:
Кадри
Материал На Рамката:
Ацетат
Вид На Модела:
Твърд
Пол:
Унисекс
Номер На Модела:
1808 Джиарен
търговска марка:
БИНСЫСУ