.

Мухъл дял метал 35mm x 16mm x 9mm тръбна умира пружина компресия

Мухъл дял метал 35mm x 16mm x 9mm тръбна умира пружина компресия

BGN 5.76

Сума
Налично за поръчка

35mm x 16mm x 9mm Метал Цевка Дел Мувла Умре Компресија Пролет
Спецификација : Име на Производ Компресија Пролет Материјал Метал надворешен Дијаметар 16mm / 0.6" Внатрешен Дијаметар 9mm / 0.4" Вкупна Должина 35mm /1.4" Сина Боја Тежина 17g Пакет Содржина 1 x Компресија Пролет
Опис : Направи на добар квалитет на метал, карактеристики висока еластичност и добра прецизност, инсталирани мали димензии и генерирање на силна сила. Оваа Компресија Пролет е широко се користат во удирање со габи, метал умре-кастинг габи, пластични вбризгување на габи и механичка опрема со цврста структура.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : Што е Дупка Кол? Она што е Прачка Кол?
Дупка Кол : Дијаметар на Дупка на Мувла ,јас.e.Надворешниот Дијаметар на пролетта
Род Кол : Дијаметар на Прачка тоа е да се вметнат во оваа пролет, јас.e.внатрешниот Дијаметар на пролетта
'

Всичко за продукта

is_customized:
Yes
Стил:
Махна
Материал:
Сплав
Използването на:
Мебели
Направи си Сам пособия:
Коментари
Тип Натоварване:
степента на
търговска марка:
EARUELETRIC