.

T37-17 Карбонильный iron прахобразен жило високочестотни магнитни жило

T37-17 Карбонильный iron прахобразен жило високочестотни магнитни жило

BGN 32.00

Сума
Налично за поръчка


Превозот :
Клиентот е одговорен за плаќање на такси превозот и може да изберете од овие методи :
1. Платени од страна на добавувачот.
2. Платени од страна на купувачот. Треба да ни обезбеди на клиентите е спонзор број на сметка(на пример, како ТНТ/ UPS/DHL..).
Не грижете се за пакување, бидејќи на своите безбедна и силна надворешното пакување.
1> Експрес : DHL, UPS-от, Fed Ex, EMS и ТНТ
Проценето време на пристигнување : 3-5 дена. Но, тоа не е унифициран стандард, кој зависи од земјата на дестинација. Ако имате било какви посебни потреби ве молиме да не известите однапред.
2> Пост : Хонг Конг ПОСТ, Кина ПОСТ.
10-15 дена да Азиските соседи;
12-18 дена да се големи земји во Европа и Америка;
12-35 дена до други региони и земји.
Повратни информации :
Тоа е многу важно за нас добивање на повратни информации од клиентите. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ако не е, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за да ги разреши евентуалните спорови.

Всичко за продукта

Номер На Модела:
Т37-17
Приложение:
Мото Магнит
Форма:
контур
Тип:
магнитен материал
Част:
Желязо
AL:
1.5 nH/N2
OD:
9.53 мм
ID:
5.21 мм
HT:
3,25 мм
Място на произход на стоките:
Гуангдонг, Китай (Континентален)