.

Аксесоари за баня куки за дрехи Европейската античен черно покритие с керамични притежател на стенни класически ретро двойни куки

Аксесоари за баня куки за дрехи Европейската античен черно покритие с керамични притежател на стенни класически ретро двойни куки

50.96
BGN 46.00 -10 %

Сума
Налично за поръчка


Бања Прибор за Облека Куки Европски Антички Црна Заврши со Керамички Држачот за Ѕид за правилно Поставена Класичен Ретро Двојно Куки Производ Функција Европската Американски Стил Двојна Облека Кука Спецификација за Производ Точка Име : Ретро Бања Облека Куки Материјал : Бакар Боја : Црна Димензии : ве Молиме погледнете како подолу на слика Апликација : Дневна Соба,Спална соба,Студија,Dinning Соба,Облека Продавница.итн Производ Пакет Производ Тежина : 0.40 KG/ЕЕЗ 1* Облека Кука Спакувани Во Една Кутија

Всичко за продукта

Тип:
Куки За Роба
Начин На Сцепление:
ноктите
Стил:
Европа
Брой куки:
1-3
Материал:
Мед
Номер На Модела:
Кука За Роба 22
търговска марка:
BOCHSBC