.

Аксесоари за пердета кука висококачествена сплав Crystal монтиране на куката за дрехи спалня виси на закачалка за дрехи стенни закачалка за пердета

Аксесоари за пердета кука висококачествена сплав Crystal монтиране на куката за дрехи спалня виси на закачалка за дрехи стенни закачалка за пердета

40.48
BGN 32.00 -21 %

Сума
Налично за поръчка


Завеса Додатоци Кука Високо квалитетен Алуминиумски Кристал Ѕид Грб Кука Спалната соба Виси Облеката Закачалка Ѕид Закачалка за Завеси
Производ Функција
Европски Стил
Кристал Ѕид Грб Кука
Спецификација За Производ
Точка Име : Облека Куките
Материјал : Метал
Боја : Црвена Бакар,Бронза
Димензија : погледнете како подолу на сликата
Примена : Дневна Соба,Спална Соба,Студија,Dinning Соба,Облека Продавница.итн
Производ Пакет
Производ Тежина : 0.25 KG/ЕЕЗ
1 пар* Облека Кука Спакувани Во Една Кутија

Всичко за продукта

Тип:
Куки За Роба
Начин На Сцепление:
ноктите
Стил:
Европа
Брой куки:
1-3
Материал:
Метални
Номер На Модела:
Кука За Роба 60
Метално Покритие На Повърхността На Куката За Роба:
бронз
търговска марка:
BOCHSBC