.

204 бр. / лот.1 mm 17 цветни пяна дъски листа,подобно на гъба хартия,перфорирана пяна,пяна занаяти.Занаятчийски материали, ученически проекти.Пяна за цветя.Цени на едро

204 бр. / лот.1 mm 17 цветни пяна дъски листа,подобно на гъба хартия,перфорирана пяна,пяна занаяти.Занаятчийски материали, ученически проекти.Пяна за цветя.Цени на едро

BGN 100.64

Сума
Налично за поръчка


.. ~! Бесплатен превозот 204 PCS/МНОГУ од Кина пост воздух mail Пена листови,ЕВА листови,Пена хартија,Удар пена. Пена занаети. Лесно да се намали,Училишни проекти.Сунѓерот хартија. Пена цвет,Занает материјал. Големина : 20x30cm, 1mm дебелина-тенки Боја : 17 боја,секоја боја 12pcs. Материјал : ева пена
1.Ако било sepecial барање, ве молиме контактирајте со нас пред се платени,не оставете порака по платени.
2.Ве молиме додадете ги сите избрани предмети на количката и изберете превозот метод.Потоа кликнете на "Плати Сега" копчето,потоа целосно плаќање откако ќе кликнете на нарачката.
3.Ние ќе пишува "подарок" на врвот на полето доколку испратите преку Кина пост воздух mail.Ние ќе прогласи мала вредност accordting на цел износ и кутија големина.Ако сакате да ја прогласи вистинската вредност ве молиме оставете порака кога платени.
4.Ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 10days откако ќе се плати. Ако прилагодени објекти ќе се испрати во рамките на 10~20 дена. Ние не гарантираат транспорт време на сите меѓународни пратки,бидејќи различни земја има различни сопствени грешки време,тоа може да влијае на брзина,не можеме контрола на брзината,но ние ќе се прошири време на испорака за вас.
5.Ве молиме прочитајте опис внимателно пред да плаќа.Ве молиме да користите точно адреса кога се платени,ако вашиот причина предизвикани парцела врати,ние ќе забелешка наплата на превозот надомест.
6.Ве молиме имајте во предвид секоја цел мора следење на број,можете да ги пратите онлајн.
7.Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни увозни царински давачки и даноци од вашата земја царината,овие дополнителни трошоци треба да се плати кога ќе се соберат на пратката.
8.Ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации и отворен спор,ние ќе се обидеме потрудиме да ги решат проблемите.
9.Нарачана : Ние може да нарачана производи од хартија.ева производи.чувствував производи.и сите занает колекции за вас.ако имате било какви барања ве молиме слободно контактирајте со нас преку е-маил.

Всичко за продукта

Възрастова Група:
> 3 години
търговска марка:
YHCRAFTS
Материал:
ЕВА
Тип:
Комплект Играчки За Рисуване
Тип:
Други Забавни Играчки
is_customized:
Yes
Добър:
Покажи Цвете
Място на произход на стоките:
Zhejiang, Китай (Континентален)
Дизайн:
НАПРАВИ СИ САМ