.

baby toy 3d пъзел / count/letters/Baby crawling мат / montessori/oyuncak/детски играчки за деца/мозъчна игра/начална образование

baby toy 3d пъзел / count/letters/Baby crawling мат / montessori/oyuncak/детски играчки за деца/мозъчна игра/начална образование

7.98
BGN 6.00 -25 %

Сума
Налично за поръчка

функција : Мека и еколошки ЕВА Имаат различни спортски вештини, обука на децата спортски свеста Постојат броеви и на англиски јазик загатки кои се обучуваат децата рано образование Имаат светот монета код, се посветам на пари да се знае Богата боја, се посветам на децата да ја подобрат бојата во Можност да се ослободи комбинација, спојување, да се бори мат, за децата да ползи игра Може да се spliced во различни обрасци, подобрување на децата е во рацете на способноста 1sets=41pcs, по компјутери големина на : 2x2inches Ексклузивна понуда препорачливо е да се стави дете да перница, и двете се игра и да научат За превозот : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус испорака метод не цел со информации за песната.јас само што обезбеди лево кина информации. ако ви требаат информации за песната,ве молиме љубезно одберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или Ali Express Стандард на Превозот. повеќе делови и играчки,ве молиме vist мојата продавница : Во продавница, исто така продава следниве загатки, која може да се спојуваат.

Всичко за продукта

Пол:
Унисекс
Материал:
ЕВА
търговска марка:
yuanmbm
Възрастова Група:
< Преди 3 години