.

Луксозни Лъскави Сребърни Кристали Рокля Мига Секси Сценична Дрехи И Дълги Рокли Пълен Crystal Костюм Празнуват Украшение Рокли

Луксозни Лъскави Сребърни Кристали Рокля Мига Секси Сценична Дрехи И Дълги Рокли Пълен Crystal Костюм Празнуват Украшение Рокли

BGN 1408.00

Сума
Налично за поръчка

Топ Продажба На Производи Опис На Производот
Ве молиме да понудат на своите димензии : висина, тежина, градите, половината и колковите! Инаку, ние ќе произведува стандардна големина за вас.

вистински слики
Многу е важно Нашите Големина е Помала од НАС или од Европска Големина, ве Молиме, напишете одредување на вашата висина и тежина , ние ќе ви испратиме најдобри големина за да ви одговара. За превозот Ние брод за излез на стоки во рамките на 7days од приемот на вашата исплата, и ќе им понуди следење на број. Ако сакате да ги примате во кратко време, pls контактирате со нас за да испратите се изразат и ќе треба да платат за екстра трошоци . Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. EMS 7-10 дена DHL 3-7 дена Бесплатен превозот обично 7 работни дена да : велика Британија, Германија, Франција, Ирска, Австрија, Белгија, Исланд, Данска, Финска, Холандија, Луксембург, Норвешка, Португалија, Шведска, Швајцарија, Шпанија, Грција, Италија обично 10 работни дена да се : сад, Канада, Австралија, Јапонија, Нов Зеланд обично 15 работни дена да : Русија, Белорусија, Украина, чешка Република, Латвија, Литванија, Полска, Лихтенштајн, Романија, Малта, Естонија, Албанија, Словачка, Словенија, Турција, Унгарија, Андора, Бугарија, Босна и Херцеговина, Faroe Острови, Ватикан, Гренланд, Косово, Хрватска За Повратни информации Доколку ви се допаѓа нашиот производ, pls ни остави позитивен фидбек, ако не сте задоволни, мора да контактирате со нас во рок од 5 дена откако ќе го добие тоа, затоа што сите наши производи се посебни користат за фаза шоу, ние canot прифати врати по една недела, затоа што некој може да го користат тоа веќе.

Всичко за продукта

Размер:
S, M, L, XL
Танц Тип:
Китайски Народен Танц
Пол:
Жени
Номер На Модела:
Кристали
Тип Елемент:
Синьцзянский Танцов Костюм
Материал:
Полиестер, Ликра
търговска марка:
ЗИППИДИ
Стил:
етап на модата тънко боди
ПОДХОДЯЩ ЗА:
певицата танцьор, dj шоу бар, нощен клуб, сцена