.

Плюс Размера На Женските Латиноамерикански Танци Панталони Практика Танцови За Квадратен Танц Кюлоты 2015 Нов Пристигане Топли Дълги Панталони Пола, Рокля

Плюс Размера На Женските Латиноамерикански Танци Панталони Практика Танцови За Квадратен Танц Кюлоты 2015 Нов Пристигане Топли Дълги Панталони Пола, Рокля

31.84
BGN 30.00 -6 %

Сума
Налично за поръчка


Плус Големина Женска Латинска Танц Панталони Пракса Dancewear За Плоштадот Танц Culottes 2015 Година Нови Доаѓањето На Топло, Долго Pantskirt Фустан
Големина На Табелата :
Внимание ве молам : облеката ние продаваме е за панталони само.
Модел шоу :
Детални покаже :
Љубезно ве молиме да забележите ве молиме : Во нашата продавница, само Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта е бесплатен превозот.
И макс. тежина на секоја парцела е 2kgs, ако сакате да се купи многу на облека која може да ја надминува тежината, ве молиме нарачки посебно!!!
Ви благодариме за вашата помош, инаку и двајцата ќе имаат проблеми.
'

Всичко за продукта

Размер:
L, XL, XXL
Материал:
Polyester
Пол:
Жени
Номер На Модела:
ЛК201
Танц Тип:
Латински
Танц Тип:
Латински
CUSTOMERIZED:
ДА
Цвят:
Черен
Размер:
L/XL/XXL
Вид Костюми:
Дамски латински панталони
Тип На Блока:
парче
Тегло На Опаковката:
0.280kg (0.62lb.)
Размер На Опаковката:
25cm x 20cm x 3cm (9.84in x 7.87in x 1.18in)