.

24 двойки/Лот AB White Crystal Shamballa Drop обеци със сребърно покритие бижута Безплатна доставка

24 двойки/Лот AB White Crystal Shamballa Drop обеци със сребърно покритие бижута Безплатна доставка

18.72
BGN 15.00 -20 %

Сума
Налично за поръчка


24 Пара/Многу AB Бел Кристал Shamballa Капка Обетки Позлатен Сребрен Накит Бесплатен Превозот
1). Големина : 10мм
2). Боја : AB бела
3). Количина : 24 парови
4). Материјали : кристал & сребрена позлатен
Имаме 24 различни бои, во сите. Можете да забелешка МЕШАНА БОЈА ако треба да се меша бојата.
Плаќање
Ние прифаќаме Зачувам.
Исто така, ние може да прифаќаме други начини. Ако треба, ве молиме контактирајте со нас!
Превозот
Ние ќе ја објавите сите на нашите предмети преку КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL со регистрирате. Тоа може да се постигне повеќето земји во рок од 15-30 дена (не се вклучуваат на викенд и државни празници)
Доколку сакате да добиете брзо, ве молиме изберете EMS, Тоа ќе чини околу 7-15 дена.
Повратни информации
Задоволството на клиентите е многу важно за нас . Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме оставете позитивни повратните информации. Ако не сте задоволни со предмети ќе нареди. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации . Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.
Contac нас
Добрата комуникација е најдобар начин да се slove никакви проблеми .
Добредојдовте пратена е-пошта до нас со било какви проблеми или е потребна.

Всичко за продукта

Тип Обеци:
Обеци-Капки
Тип Елемент:
Обеци
Глоба или мода:
Модни модели
Пол:
Жени
Стил:
Романтика
търговска марка:
Сяояотым
Материал:
Планински кристал
Тип На Метали:
посеребренное покритие
Формамодел:
Кръг
Номер На Модела:
16040945
Размер:
10mm
Цвят:
AB Бял
Брой:
24 двойки
срок на доставка:
3 дни
Материал:
планински кристал, посребрени
ключова дума :
Обеци От Шамбалы
is_customized:
Yes