.

Продажба на сребърни бижута спад обеци, мода новият дизайн е красив подарък за рожден ден за жените най-високо качество

Продажба на сребърни бижута спад обеци, мода новият дизайн е красив подарък за рожден ден за жените най-високо качество

3.09
BGN 3.00 -3 %

Сума
Налично за поръчка


Боја : како на сликата Материјал : Бакар Позлата : Сребро позлатен (печат 925) Еколошки Стандард : Олово, Никел, Кадмиум слободни Пакување : Индивидуални OPP вреќа пакување

Всичко за продукта

Тип Обеци:
Обеци-Капки
Тип Елемент:
Обеци
Глоба или мода:
Модни модели
Пол:
Жени
Стил:
Модерен
Материал:
Няма
Тип На Метали:
посеребренное покритие
Формамодел:
Геометрична
Номер На Модела:
Е166
търговска марка:
Ангелочки
is_customized:
Yes