.

Модни телена косата такса спад Обеци със сребърно покритие Злато на едро обеци жени мода бижута от Индия Сватбени обици

Модни телена косата такса спад Обеци със сребърно покритие Злато на едро обеци жени мода бижута от Индия Сватбени обици

38.38
BGN 25.00 -35 %

Сума
Налично за поръчка

Жица Коса Dachshund обетки е рачно изработени обетки,тоа е мода накит. Моден накит ќе се надополнуваат еден елегантен изглед и ќе го задржи вашиот најдобар пријател на ум во секое време!
Големина : обетки мерки за прибл. 23*24mm и 1.4 mm Дебели. Забелешка : Овде можете продажба на мало,трговија на големо,капка превозот,изберете. Ако имате било какви прашања или каква било помош,можете да ме контактирате во секое време,јас би сакал да дадам се од себе за да ви помогнат. Ако имате било какви добри совети,можете да ни даде предлог.
Над 200$ може да биде бесплатен превозот од DHL, или ЕМС.

Всичко за продукта

Основният Цвят На Камъка:
Бял
Тип Обеци:
Обеци-Капки
Тип Елемент:
Обеци
Глоба или мода:
Модни модели
Пол:
Жени
Стил:
Модерен
търговска марка:
ДАНГГАО
Материал:
Няма
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Формамодел:
Домашни любимци
Номер На Модела:
Обеци
персонални:
ДА
Място на произход на стоките:
Китай Е Гуан Донг
Цвят:
ЗЛАТО, СРЕБРО
Номер На Модела:
Обица
Метален Печат:
18-каратово злато
Случай:
всички партии обеци
Домашни любимци:
Жесткошерстная Такса
Размер:
23*24mm
Централен Камък:
Бял
позлатените сребро:
ДА