.

ry00613 доста китайски издълбани зелени рози цвете обеци (A0425)

ry00613 доста китайски издълбани зелени рози цвете обеци (A0425)

11.62
BGN 9.00 -23 %

Сума
Налично за поръчка


ДОБРА ВЕСТ !
ЕДЕН објект Експрес испорака на САД ,РУСИЈА , Украина бесплатен превозот со ЕМС !
Повеќе од 300 грама пакет Експрес испорака на Обединетото Кралство, Австралија, Канада , Израел, Саудиска Арабија Франција бесплатен превозот со ЕМС !
Посебна забелешка :
Сите продукти може да се реализира на следниве земји, купувачите се од други земји, ако сакате да купите, ве молиме контактирајте ме. Тогаш купи! Инаку ве молиме да се свесни за себе откажете трговија!
Може испорака име на Земјата :
Кореја, Малезија, Тајланд, Сингапур, Индија, Индонезија, Јапонија, Русија,
Ирска, Австрија, Австралија, Бугарија, Белгија, Полска, Данска, Германија, Финска, Холандија,
Чешка, Словенија, Хрватска, Норвешка, Португалија, Шведска, Швајцарија, Словачка, Грција, Унгарија, Израел,
Италија ,
Турција, Нов Зеланд,
Оман, Азербејџан, Естонија, Пакистан, Белорусија, Босна, Кореја, Франција,
Филипини, Казахстан, Киргистан, Канада, Катар, Латвија, Литванија,
Луксембург, Романија, Малта, Соединетите Држави, Монголија, Кипар, Саудиска Арабија, Шри Ланка,
Словенија, Украина, Узбекистан, Шпанија, Сирија, Ерменија, Велика Британија, Виетнам,
Јужна Африка,
Аргентина, Бразил, Мексико,
Авганистан, Обединетите Арапски Емирати, Бахреин, Бутан, Камбоџа, Кувајт Лаос, Либан, Малдиви, Бангладеш,
Перу, Мјанмар, Непал, Брунеи, Јемен, Ирак, Иран, Јордан, Чиле.
Во трансакцијата, никакви проблеми, ве молиме да не грижете се, ве молам контактирајте ме, јас ќе се реши за вас.
Ако вие само купи еден објект ,па бесплатен превозот користите само кина poat воздухопловната транспорт на објектот,Но објектот ќе се обезбеди следење на број да се направи да ги пратите тоа !
Превозот : Освен НАС e Packet ,не постои следење на број на други земји. Ако сакате да се добие на следење на број,Можете да стапите во контакт со мене,и ви треба екстра такса.
1. Сите нарачки се испраќаат во рок од 2 работни дена.
2. Ние само бродот на пакет на адресата на вашиот . Ве молиме бидете сигурни дека адресата е точно на . Ние не сме одговорни за задоцнување или пакет изгубени ако адресата е погрешна.
3. Ние нудиме Забрзан Превозот начин, на НАС, на рок на испорака е во рок од 2-3 работни дена од Fed Ex; да Канада, Австралија, Велика Британија, изразат испорака период е во рок од 3-5 дена; во други земји, на изразат испорака период е во рок од 4-7 дена. За повеќе детали, ве молиме контактирајте со нас преку порака.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се купувачот 's одговорност.
За нормално очекувано време на испорака,20~60days
1.Сите објекти треба да се достават до нас во оригиналната состојба.
2.Наплата или Размена е на располагање.
3.Ние се само одговорни и за квалитетот проблем на нашите производи, не вклучувајќи Вештачки Штета.
4.Купувачи се одговорни за враќање превозот надомест.
5.Ние го цениме вашиот позитивни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ги решат проблемите за вас.
1.Ако сте задоволни со оваа трансакција, искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен коментар и полн со 5 ѕвезди Детални Продавачот Рејтингот, кои се од витално значење за развојот на нашата компанија.
2.Ве МОЛИМЕ НЕ ни остава 1, 2 или 3-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот затоа што тие се еднакви на негативен фидбек.
3.Ние се грижиме нашите клиенти и секогаш ќе се обидуваме се потрудиме да ви послужи. Пред вас се подготвени да ја напуштат неутрални или негативни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас за да добиете задоволни решение.

Всичко за продукта

Тип Обеци:
Обеци-Карамфил
Тип Елемент:
Обеци
Глоба или мода:
Модни модели
Номер На Модела:
mm
Формамодел:
Кръг
Стил:
Класически
Пол:
Жени
Материал:
Нефрит
Тип На Метали:
посеребренное покритие