.

Нова мода договор класически овал модел ухото клип златен празничен подарък обеци, бижута на едро сребърен момиче Безплатна доставка

Нова мода договор класически овал модел ухото клип златен празничен подарък обеци, бижута на едро сребърен момиче Безплатна доставка

3.02
BGN 3.00 -1 %

Сума
Налично за поръчка

Шопинг известување 1.нашата компанија е специјализирана во производство на сите видови на модни накит, обезбедување на квалитет и сигурен. Сликите се направени во вид, добредојдени да се избере и да се купи. 2.Сите производи може да биде мало или големо(ако ви треба голем број на производи, ние може да се разговара цената). 3.Можете да ги прилагодите, и само што обезбеди детали на производи(вклучувајќи и јасни слики или големина),можеме да ја завршиме тоа(може да се потврди примерок и тогаш ние ќе произведе,а минималната количина на ред за 50 десетина). 4.Јас прават бизнис во најголемите светски мали стока на големо пазарYiwu,ако има потреба, јас може да ви помогне да купат потребните производи.

Всичко за продукта

Тип Обеци:
Обеци Клипове
Тип Елемент:
Обеци
Глоба или мода:
Модни модели
Стил:
Модерен
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Пол:
Жени
Формамодел:
Геометрична
Материал:
Метални
Номер На Модела:
RJ-0018
търговска марка:
КАУНИН