.

Персонални фото обеци снимка на вашето дете мама на бебе дядо родител добре нежен подарък за член на подарък за семейството

Персонални фото обеци снимка на вашето дете мама на бебе дядо родител добре нежен подарък за член на подарък за семейството

2.70
BGN 2.00 -26 %

Сума
Налично за поръчка


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$2
$2.16
$1.69
$1.75
$1.49
$1.88
wy-приклучок-крај
Персоналните Фото обетки Фото на Бебето, Мајката на Детето Дедото Родител Добро Љубовен Подарок за Член на Семејство Подарок
Превозот
Внимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ве молиме да бидете трпеливи! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Тоа може да трае околу 10 до 30 работни дена за испорака. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата помеѓу нас, ви благодариме за вашиот Околу НАС Нашата Фабрика се наоѓа во Кина. Во моментов, да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, квалитетни и евтини" , ние нудиме на нашите клиенти со квалитет на услуги.
Ние може да обезбеди висок квалитет и прифатлива цена на производот. Вие сте добредојдени да ги нарачате.
Враќање Политика
Ако сакате да ја смените објекти примени, мора да контактирате со нас
во рок од 7 дена од денот на приемот на нарачката. и треба да се плати за
дополнителни трошоци. Најважно е предмети треба да се задржи во
оригиналниот статус. Ви благодариме.
Повратни информации
Како вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис. Кога трансакцијата е затворена, срдечно ве покануваме да оставите позитивен фидбек и за нас, доколку сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние ќе ги остават позитивен фидбек на сите наши вид купувачи. Ви благодариме.
Ви благодариме за гледање нашата продавница, се Надевам дека ќе имате добро време!!!

Всичко за продукта

Тип Обеци:
Обеци-Карамфил
Тип Елемент:
Обеци
Глоба или мода:
Модни модели
Номер На Модела:
FT-CE165
Формамодел:
Кръг
Стил:
Модерен
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Пол:
Унисекс
Материал:
Стъкло
Задната Част На Находище:
обици-карамфили
is_customized:
Yes
размер на обеци:
12mm