.

KIVN Fashion Jewelry Круша Drop 6X8mm CZ Cubic Цирконий Stud двустранни имитированные перлени обеци за жени подаръци за рожден Ден, момичета

KIVN Fashion Jewelry Круша Drop 6X8mm CZ Cubic Цирконий Stud двустранни имитированные перлени обеци за жени подаръци за рожден Ден, момичета

20.69
BGN 11.00 -47 %

Сума
Налично за поръчка


Олово, кадмиум и никел слободни Направена во квалификува материјал, родиум позлатен Направени со беспрекорна ААА Одделение Кубни Циркони камен кој е прифатлива дијамант алтернативни што открива брилијантен сјај и прецизен намали прекрасен подарок за денот на Вљубените, Мајки Ден, Божиќ, Свадба, Годишнина, Матура, birthday (Роденден), Пратилки, Матурска и Формални Настани или секоја прилика.. најдобрите Продавачот! Одлична цена!100% Гаранција За Квалитет !Брза Испорака - Лесно Се Враќа
Нашите симулирани скапоцен камен смола двострано студ обетки се мода напред шик. Направени на родиум позлатен Месинг со симулирани сина или зелена jade или симулирани tanzanite, Црвена, Мат Црвена, Розова,се Зголеми Розова,Мат Голи итн..овие двојно студ обетки се женски и забава. Нашата модна изјава обетки ќе liven до било неутрална облека. Размислете за купување на еден од нашите трендовски обетки како роденденски подароци за жените кои сакаат уникатни и Луксузни накит.

Всичко за продукта

Цвят на метала:
родий
Основният Цвят На Камъка:
Бяло, Зелено, Червено, Сапфир, Розов, Аметсит, Аква
Тип Обеци:
Обеци-Карамфил
Тип Елемент:
Обеци
Глоба или мода:
Модни модели
Номер На Модела:
21OLA1642
Формамодел:
Кръг
Стил:
Модерен
Пол:
Жени
Материал:
Кубичен Цирконий
търговска марка:
KIVN
Тип На Метали:
Месинг
Задната Част На Находище:
Пост-Назад