.

Продажба на едро 2017 старинни бижута сребро 925 проба куки обеци червен коралов камък спад с четка дългите обеци за жени (1 чифт)

Продажба на едро 2017 старинни бижута сребро 925 проба куки обеци червен коралов камък спад с четка дългите обеци за жени (1 чифт)

20.62
BGN 20.00 -3 %

Сума
Налично за поръчка


Трговија на големо 2017 Гроздобер Накит 925 Sterling Silver Куки Earring Црвени Корални Камен Капка Tassel Долги Обетки за Жени (1 Пар)
Листата На Специјално
S / N
ZY05
Големина
~ 30x100mm Капе форма (1 инч = 25.4 mm)
Тежина
XX g ( 1g = 5 Карат)
Материјал
Црвени Корални Камен Обетки (Автентични)
Дупчење
Целата Дупчење
Боја
Видете на сликата.
Количина
Пар
Забелешка
Добар Квалитет!
Ако сакате трговија на големо, ве молиме да договор со нас.
* Фотографиите се преземени според вештачка светлина со дигитална камера за да ги открие сите потенцијални на камен.
* Тегови Големини единица во просек и Може да се разликуваат incrementally.
* Повеќето од нашите предмети се единствени и ние може да не се носат иста парче повторно!
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или картон. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит,
кога го достигне секој на вашиот' рака.
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично
нудиме стандардни меѓународни воздухопловната.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. Ако имате било какви
прашање или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разлика
меѓу нас .
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
Кина Пост Воздух
(Бесплатен Превозот )
Околу 15-45 дена
www.intmail.183.com
e Packet
(Бесплатен Превозот )
За 7-25 дена
www.ups.com
EMS
За 5-10 дена
www.ems.com
DHL
За 5-10 дена
www.dhl.com
UPS-от
За 5-10 дена
www.ups.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот !
Сите предмети треба да се испраќаат до потврдена адреса.
Добредојдовте на мојот Alibaba Продавница. Ние се обезбеди сите видови на Природата Накит . Можете да ги купите тука сите видови на
монистра, привезоци, полу-готови производи, исклучителна накит гем, како и Етничките, Регионални и Племенски накит,
Обетки, Ѓердани, Нараквици. Овие накит, повеќето од нив се направени од 100% природни Yak на Коските, забите, школка и
камен . Имаме доволно снабдување. Повеќето од производите, директно од фабриката , за да се обезбеди ниска цена и
висок квалитет на производите. Ние богатство секоја цел, се надевам за долгорочна соработка со вас. Ве молиме додадете ме на
на вашата листа на омилени продавачи. Ви благодариме за вашиот бизнис.
Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, Ние ќе одговориме на вашите e-mail во рок од 24 часа
од моментот кога ќе ја прими поради различни временски зони. Ние сакаме нашите клиенти навистина задоволни што за возврат
нè прави среќни. ние може да го реши секој проблем за вас. Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор.
Ни веруваат, било инциденти ќе бидат решени . Тоа ќе биде многу ценет.

Всичко за продукта

Тип Обеци:
Обеци-Капки
Тип Елемент:
Обеци
Глоба или мода:
Модни модели
търговска марка:
Wizard-пазител
Материал:
Корал
Номер На Модела:
Обица
Стил:
Реколта
Пол:
Жени
Формамодел:
Геометрична
Тип На Метали:
Сребро
Случай:
Парти
Страничната Камък:
Корал
Коралов Материал:
Бял корал
Тип Бижута Находки:
Куки
Материал Куки:
Сега Сребро Проба 925
Характеристики На Продукта:
Висока Якост
Основният Цвят На Камъка:
Червен
Тип Обеци:
Обеци-Капки
Тип Елемент:
Обеци
Размер:
Long