.

11 листа/Лот Нокти Tattoo BJC144-154 Glitter Black Mixed Star Bow Nail Art Water Decal for Nail Decoration(11 дизайни в 1)

11 листа/Лот Нокти Tattoo BJC144-154 Glitter Black Mixed Star Bow Nail Art Water Decal for Nail Decoration(11 дизайни в 1)

2.72
BGN 2.00 -26 %

Сума
Налично за поръчка


11 Листови/Многу Помине Тетоважа BJC144-154 Црн Сјај Мешани Ѕвезда Лак на Ноктите Уметност Вода Decal за Нокти Декорација(11 ДИЗАЈНИ ВО 1) Пакување : 1 Големо Парче=11 Листови=1 Многу , Имаат Пакет.
Пакување Р eference
Лесен за користење :
1. Се применуваат вашиот лак и почекајте се додека не се исуши
2. Изберете ја вашата favoriate дизајн, излупете го внимателно со помош на пинцета
3. Се држи на вашите нокти, и притиснете го цврсто за неколку секунди
4. Се применуваат неколку слоеви на врвот брег за да го запечати дизајн
Ние Брод на Светот , освен APO/FPO . Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 25 работни дена. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена.
Ние прифаќаме alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
12 месеци Гаранција. Купи со доверба! Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.
Ние се обидуваме да се направи 100% задоволството на клиентите, но ние треба да контактирате со вашиот прво. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации! Ние може да го реши секоја ситуација!Ве молиме да ни даде 5 Ѕвезди, ако сте задоволство.

Всичко за продукта

Номер На Модела:
BS0058
Материал:
Хартия
Размер:
160*245mm
Брой:
11шт / един голям
Стил:
Черен Блясък Разход Звезден Лук
Тип Елемент:
Стикер И Стикер
Дизайн:
Черен Блясък Разход Звезден Лук
брой:
BJC144-154