.

12 листа/Лот Нокти Water SY1725-1736 карикатура Бети и принцеса Nail Art Water Sticker стикер за дизайн на ноктите (12 дизайни в 1)

12 листа/Лот Нокти Water SY1725-1736 карикатура Бети и принцеса Nail Art Water Sticker стикер за дизайн на ноктите (12 дизайни в 1)

2.93
BGN 2.00 -32 %

Сума
Налично за поръчка


12 Листови/Помине Многу Вода SY1725-1736 Цртан филм Бети и Принцезата Помине Уметност Вода Налепница Decal за Помине Уметност(12 ДИЗАЈНИ ВО 1) Пакување : 1 Големо Парче=12 Листови=1 Многу , Имаат Пакет.
Пакување Р eference
Лесен за користење :
1. Се применуваат вашиот лак и почекајте се додека не се исуши
2. Изберете ја вашата favoriate дизајн, излупете го внимателно со помош на пинцета
3. Се држи на вашите нокти, и притиснете го цврсто за неколку секунди
4. Се применуваат неколку слоеви на врвот брег за да го запечати дизајн
Ние Брод на Светот , освен APO/FPO . Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 25 работни дена. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена.
Ние прифаќаме alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
12 месеци Гаранција. Купи со доверба! Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.
Ние се обидуваме да се направи 100% задоволството на клиентите, но ние треба да контактирате со вашиот прво. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации! Ние може да го реши секоја ситуација!Ве молиме да ни даде 5 Ѕвезди, ако сте задоволство.

Всичко за продукта

Номер На Модела:
разход
Материал:
Хартия
Размер:
185*215mm
Брой:
12шт/един голям лист
Стил:
разход
Тип Елемент:
Стикер И Стикер
Дизайн:
Карикатура на Бети и на принцеса
брой:
SY1725-1736