.

Nail 24Sheets/Лот Mix 24 Different Cartoon ONE PIECE Nail Art Water Sticker стикер за декорация на нокти 24BLE2183

Nail 24Sheets/Лот Mix 24 Different Cartoon ONE PIECE Nail Art Water Sticker стикер за декорация на нокти 24BLE2183

BGN 3.76

Сума
Налично за поръчка


Ноктите 24 Sheets/Многу Микс 24 Различни Цртан филм ЕДНО ПАРЧЕ Помине Уметност Вода Налепница Decal За Помине Уметност Декорација 24 BLE2183 Пакување : 24 Листови=1 Многу
Пакување Р eference
Лесен за користење :
1. Се применуваат вашиот лак и почекајте се додека не се исуши
2. Изберете ја вашата favoriate дизајн, излупете го внимателно со помош на пинцета
3. Се држи на вашите нокти, и притиснете го цврсто за неколку секунди
4. Се применуваат неколку слоеви на врвот брег за да го запечати дизајн
Ние Брод на Светот , освен APO/FPO . Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 25 работни дена. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена.
Ние прифаќаме alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
12 месеци Гаранција. Купи со доверба! Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.
Ние се обидуваме да се направи 100% задоволството на клиентите, но ние треба да контактирате со вашиот прво. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации! Ние може да го реши секоја ситуација!Ве молиме да ни даде 5 Ѕвезди, ако сте задоволство.

Всичко за продукта

търговска марка:
Ротин
Номер На Модела:
разход
Материал:
Хартия
Размер:
50*60mm
Брой:
24 листа/лот
Стил:
разход
Тип Елемент:
Стикер И Стикер
Дизайн:
Големия джакпот