.

12 цвята красотата на текстурата на натурална морска мивка 3D Nail Art Decoration Slice Нейлз бижута и аксесоари стикери за нокти, маникюр инструменти

12 цвята красотата на текстурата на натурална морска мивка 3D Nail Art Decoration Slice Нейлз бижута и аксесоари стикери за нокти, маникюр инструменти

10.40
BGN 10.00 -4 %

Сума
Налично за поръчка


Карактеристики :
- 100% нов мало и висок квалитет;
- Количина : 12 садови/многу,
- Бои : 12 различни бои, како што се виолетови, беж, зелена
- G. W. : app 88g/тенџере
- Природна Морска Школка Помине Уметност Украси за УВ Гел Акрилик Совети
- Шарм што ве прави прекрасни помине уметност
- Професионална Помине Уметност Алатка за Нокти Техничар
- Погоден за домашна употреба и професионална употреба.
Како да го Користите :
- Може да се користи со лак, УВ гел или акрил нокти, итн.
- Чистење на површината на ноктите, четка и база на полска, место на ноктите
Спецификација :
- Материјал : Природна Морска Школка
- 12 различни бои/кутија
- Со убава природна текстура
ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ НА УМ ДЕКА ПОРАДИ ОСВЕТЛУВАЊЕ ЕФЕКТ И КОМПЈУТЕРСКИ БОЈА, ВИСТИНСКИТЕ БОИ МОЖЕ ДА БИДЕ МАЛКУ ПОИНАКВА ОД СЛИКА
Клиент Информации :
1) Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети не се примени,
Ве молиме контактирајте со нас прво, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција.
2) Ние ветувања за да обезбеди најдобра услуга за нашите вредни клиентите. Ние продаваме квалитет на производи со најдобра цена и премиум услуга.
Било какви прашања ќе се одговори во рок од 24 часа (освен сабота и недела). Ако имате било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас.
Плаќање :
1) да ја прифатиме сите видови на плаќања
2) Пред да го купат, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Или не, ве молам, точно пред исплата.
3) ве Молам оставете белешка во цел при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање(бои/големина).
4) телефонски број се препорачува за повеќе точна испорака.
Превозот И Предавање На Терминот :
1) Ние брод во СВЕТОТ преку Кина Пост. Ние нудиме бесплатно Следење на Број.
2) точки ќе биде предаден во рок од 1-2 работен ден по плаќање завршен примени.
И тоа стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 35 дена.
3) времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 35 дена.
Ако не можете да го добијат тоа по 35 дена. Ве молиме контактирајте со нас за решавање.
4) Превозот може да се под влијание на празници, настани и други несигурности. Ние не може да гарантира пристигнување време.
5) ве Молиме да се напомене дека клиентите од Италија , Бразил и руската Федерација,
поради вашата земји' строги сопствени политики за merchandises од Источна Азија, испорака брзина може да биде во голема мера одложен.
6) Помалку од 0,5% на пакет понекогаш може да се изгуби,но ве молам не warry за тоа.
Ако сè уште не успеваат да ја добиете вашата нареди предмети во рамките на проценка време на, ве молиме слободно да контактирате со нас толку брзо како што можете да.
Ние ќе бидат одговорни за resending ќе нови предмети.
7) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Гаранција и се Врати на Политиката :
1) објектот доаѓа со 30-ден полн со наплата на гаранција. може да се врати за размена или наплата .
2) DOA(Мртов На Пристигнување) или Погрешно Објект или Неисправни предмети ќе бидат понудени на берза или наплата. Враќање ќе бидат понудени ако акциите не е достапна.
3) Купувачот треба да се плати се врати превозот цена. Објектот мора да се врати неоштетени во оригинална кутија.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Планински Кристал И Декорации
Размер:
Irregular
Тегло:
90g
Брой:
12 Саксии
търговска марка:
Вкус-момиче
Номер На Модела:
3d маникюр shell