.

RI321-320 Mix Mix size Colors round dot shape for Nail Art and DIY supplies

RI321-320 Mix Mix size Colors round dot shape for Nail Art and DIY supplies

BGN 15.79

Сума
Налично за поръчка


RI321-320 Микс големина Меша Бои круг точка форма за Помине Уметност и DIY материјали
-Сјајот Облик : Dot Круг Форми
-Сјајот Големина : Микс Големина
-Сјајот бои : Како слики.
Answer : ___________________________ Note : Dears,т тој фото покажува ефект не може да биде целосно рефлексивни, ве молиме да бидат разбирање.
-Пакување Тежина : Abt. 50/200g
(Забелешка : Dears, пакувањето е од полиестер КЕСИ Не контејнер што се сликите !!!!)
-Мини. Цел : 50/200g Микс големина и форми пакување Не Sperately пакување.
Постојат 50g и 200g два вида на пакување на располагање,различни пакување цената е различен ,ве молиме љубезно се избере вистинскиот ви треба.
Dears,ако треба други грама или други бои,ве молиме, ве молиме ги споделите со нас вашето било барање ,речиси секој сјајот може да се најде од нашата компанија,ние ќе ви даде одговор во рок од 24 часа!
1. Висок Квалитет
2. Светла и Искра Боја
3. 100% осигурување на квалитет
4, може да се користи за : лак,Помине Уметност и други декорација ,Не Искрвари и Виткање.
Пакувањето е од полиестер КЕСИ Не контејнер што се сликите !!!!
За Промет На Големо :
-Голем сјај цел Пример : на Располагање, Примероци се слободни, Купувачи се во надлежност на изразат такса
-Голема цел MOQ : 5 KGS (Може да се меша било сјајот бои ,форми и големини)
Вие ќе добиете многу атрактивна цена за Големи цел.Добредојдовте да контактирате со нас.Ние може да ги прифати T/T,Western Union ,Paypal и други . Ајде ,cantact ни една минута време ќе заштедите многу пари и да се најде задоволни снабдувач . O(∩_∩) O~
Сјај За Апликација :
За испорака :
1. Обично бесплатен превозот ќе биде предаден Кина Пост Воздух Mail во Рок од 48 часа (Не вклучуваат време на викендите и празниците) по исплата потврди . Genarally,стоката ќе пристигне во yourside околу 15-45 дена .доколку не сакате да чекате,можете да изберете и други превозот начин. Понекогаш,на некои resons,можеби стоките ќе бидат испорачани и ќе пристигне малку доцна.Сакаат ќе може да го разбере. Или ако ви треба повеќе брза испорака,само ве молиме контактирајте со нас. За сите купувања на $100 и над еден-време,со цел ќе се испраќаат преку повеќе брзо express е бесплатна .
2. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е исти со твојата вистинска адреса пред ставање на ред. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси. Надомест ќе биде потребно да се испрати објект назад.
3 .Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
За Враќање Policys :
Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања и surpply најдобра услуга.Ако не сте задоволни со стоки ќе нареди,ве молиме вратете го во рок од три работни дена.Ви се молам одговорни за испорака плаќање и губење и оштетување на стоката.(Ние не ќе биде одговорен за двете)
За Повратни Информации :
Dears ,ние се обидуваме да се направи 100% задоволството на клиентите,ако ви се допаѓа нашите производи ,ве молиме љубезно ве молиме оставете го вашиот повратните информации за други клиенти референца. Ако не сте задоволни со нашата предмети што ги добив,pls ни даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или за да ги отворите дис стави. Ние ќе се потрудиме за вас,ви благодарам многу за вашата поддршка !

Всичко за продукта

Цвят:
50 грама, 200 грама
Тип Елемент:
блясък за нокти
НЕТНО ТЕГЛО:
50 гр/200 грама
Материал:
домашни любимци
Номер На Модела:
РИ321-320
Брой:
1 чанта
търговска марка:
Bink
is_customized:
Yes
Материал:
домашни любимци