.

Crystal Куче Бижута Пат Етикет Във Формата На Сърце Чар За Яката Колие Омар Закопчалката С Висулка, Аксесоари За Грижа За Вашето Куче

Crystal Куче Бижута Пат Етикет Във Формата На Сърце Чар За Яката Колие Омар Закопчалката С Висулка, Аксесоари За Грижа За Вашето Куче

BGN 2.88

Сума
Налично за поръчка


Јака шарм детали
употреба : куче јаки & води ,куче ознаки ,
материјал : цинк легура шарм
шарм : rhinestones додатоци
тока : Hummer затворач
боја : бела
Применливи Куче Раса : мали кучиња
јака тип : основни јаки, куче додатоци
сезона : сите сезони
куче јака шарм,со висок квалитет
Превозот
1.Бесплатен Превозот за повеќето земји . ние брод на вас од страна на кина пост воздух mail . epacket за НАС .
2. На следење на број ќе се обезбеди по вашата нарачка е испраќаат.
3. Ако вашата цел повеќе од 2 KG . ние автоматски ќе го избере експрес испорака ( DHL / ФЕДЕКС IE / EMS ) за вас. Тоа ќе трае 5 - 10 дена .
4. Ако не можете да го добиете вашиот објект во 4 недели , ве молиме ги споделите со нас, ние ќе провери тоа за вас .
Се истакна : "ние не може да се обезбеди точно време на испорака од кина пост воздух mail . затоа што тоа зависи од локалните поштенски услуги' ефикасност .
Повратни информации
1.Вашиот задоволителен е нашата единствена persuit . Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас .
2.Ве молиме љубезно ни остави позитивни повратни информации откако сте задоволни со вашето купување .
3.Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку сте задоволни со вашиот купи , ние ќе се потрудиме да се решаваат проблемите за вас .
Политика на враќање
1.Ние прифаќаме сите resonable замена и враќање на средствата . ве молиме контактирајте со нас, прво за детали .
2.За причината на Загуби или Штета и враќање превозот надомест ќе бидат платени од страна на продавачот. Купувачот s се бара да ги преземат слики на оштетените објекти и да го испрати назад во рок од 7 дена по ставка примени .
3.Враќање мора да биде предаден преку препорачана пошта за да се осигура безбедноста .
За нас
Ако имате било какви други прашања, молам контактирајте ме за детали . trademanager и e-mail сите се ок. ако мојот trademanager не е онлајн, ве молиме да дадете ми некој e-mail, јас ќе ви одговори што ПОБРЗО . Ви благодариме .

Всичко за продукта

Размер:
S
Тип:
Куче
търговска марка:
Бэйдучун
Материал:
неръждаема стомана
Тип:
Идентификационни етикети
Характеристика:
Украсени със скъпоценни камъни
Сезон:
Всички Сезони На Годината
Модел:
Твърд
Цвят:
Бял
is_customized:
Yes
Дължина:
2.2cm
Използването на:
Нашийници И Каишки
Ширина:
2.0 cm
Тегло:
6 g
Обтегач:
закопчалката-Омар
чар:
кристали Crystal
Тип Яка:
нашийник Шарм