.

998D 1 dog remote control dog bark stop collar elecking collar with дребно boxtric shock device treatment ring stop barking dog

998D 1 dog remote control dog bark stop collar elecking collar with дребно boxtric shock device treatment ring stop barking dog

BGN 38.40

Сума
Налично за поръчка


998 D 1 куче далечински управувач куче кората се запре јака elecking јака со мало boxtric шок уред третман прстен запре куче лае
Опис На Производот
Спецификација :
Далечински управувач Електричен Шок antibark Лае Кучето Обука јака Спецификации Функција : Далечински управувач Куче Обука Јака Charactor : Електричен Шок Кората се Запре Употреба : 1 куче далечинска контрола на телесната Тежина : 240g/pc Pharameter : 300М 100 LV 1 куче Модел : 998 D Големина : 17x13.5x4.5cm/еез тежина : 240g/pc Функција : 300М 100 LV 1dog Пакетот Вклучува (Еден Сет) 1 X предавателот 1 X приемник јака 1 X Тест сијалица 2 X Завртки
1 X упатството за Корисникот
Фотографии : SPpecification :
Користи 2 кучиња за вашиот референца : / парче Нашето Ветување
Ние и ветуваме дека овие нешта доаѓаат од нашиот Брат Партнер Фабрика за превозот директно со многу пониска цена и најевтиниот превозот бесплатно,ние сме должност за по-услуга во една цела година,ако било дефектите во квалитетот,ние се залагаме за комплетна замена без било каква причина,но купувачите ќе биде обврска за дополнителни превозот надомест.
Нашите Услуги
(1) 100% проверка пред испорака, долго време горат-во тест.
(2) Дизајн и да се создаде нови калап за клиентите,OEM/ODM цел прифатливо
(3) Вашите барања ќе бидат одговорени во рок од 24 часа
(4) Олово Време : 2-3 дена за примерок,15-20 дена за рефус цел,Тоа ќе зависи од количината и дизајн за рефус цел
(5) условите за Испорака : Екс-Дела, ФОБ, CIF, ЦФР и така натаму
(6) Pakaging детали : Тра Картон/ Картон +Боја Кутија /Картон + Дрвена Рамка/ Картон+ Според условот на купувачи
(7)за Испорака Метод : Преку Море/по курир/од воздух,Сето тоа зависи од клиентите (8) начин на Плаќање : T/T,LC,Western Union,Трговија Уверување и да се Обезбеди Плаќање (9) Гаранција : 1 година полна waranty.
Повеќе предмети за оваа серија : / парче
Можете да интерес во подолу предмети, како и :

Всичко за продукта

Размер:
M
Тип:
Куче
Модел:
Твърд
Тип:
Комплекти
Сезон:
Всички Сезони На Годината
Материал:
Пластмаса
търговска марка:
скайбесстех
Характеристика:
Дистанционно управление нашийник за дресура на кучета
Име на продукта:
998D 1 куче дистанционно управление куче кора стоп яка яка снимки
Характеристика:
Дистанционно управление нашийник за дресура на кучета
Характер:
Электрошоковый Ограничител На Кора
Използването на:
1 куче дистанционно управление
Фараметр:
300M 100LV 1 куче
Модел:
998Д
Цвят:
Черен
Размер:
17x13.5x4.5cm/pcs
Тегло:
240g/pc
Тип Яка:
Основните Яки