.

5pcs( PORTEUR SAC LAVABLE POUR CHIEN CHAT NOIR TAILLE S

5pcs( PORTEUR SAC LAVABLE POUR CHIEN CHAT NOIR TAILLE S

BGN 48.82

Сума
Налично за поръчка

Со овој превозникот, можете да го транспорт вашата безбедно и удобно куче / мачка Многу здрав и дише, перат со вода Со овој превозникот, можете да го транспорт вашата безбедно и удобно куче / мачка
Многу здрав и дише, перат со вода
Должина 28 см на Градите 45 cm
Погоден за куче / мачка помалку од 2.5 кг
Шепи лево и десно : 6.5 см
предните и задните нозе : 5 cm
прилагодливи појас до 100 см
Материјал мрежа Големина S
Пакет содржина : 1 x Превозникот
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Всичко за продукта

Основен Материал:
Платно
Тип Елемент:
Раници
търговска марка:
ФОНМОР