.

1x нови големи от 100 мм led бутони с Микропереключателем за аркадна игра конзола Pop'N Music Convertible Jamma Mame

1x нови големи от 100 мм led бутони с Микропереключателем за аркадна игра конзола Pop'N Music Convertible Jamma Mame

15.98
BGN 13.00 -19 %

Сума
Налично за поръчка

1x Нов Аркада Стил Контролер Поголеми 100mm LED Светло Притисни Копче За менито што се ' n Музика "Конвертибилна" Изберете од 5 Бои : Црвена во Жолта боја Сина, Зелена и Бела. Ве молиме Бидете Сигурни дека ќе ни Каже какви Бои треба кога се проверува или испратете ни го вашиот избор. Ви благодариме ! Ако не од нас треба боја, ние ќе default за да ја испратите Црвено за вас! Пакување Вклучува : 1 x 100mm копчето ( боја на вашиот избор ) 1 x Копчето во заградата 1 x LED ( со боја на копчињата ) 1 x Направени Кина Микро switch Копчиња Шоу

Всичко за продукта

Цвят:
Червен, Бял, Син, Зелен, Жълт Цвят
Съвместим Марка/Модел:
Няма
С USB порт:
No
is_customized:
Yes
търговска марка:
Джу Мейн
Номер На Модела:
Бутони 100 мм