.

waase за Honda VTX1300 VTX1800 CUSTOM 2002 E-Mark задна задна светлина спирачни мигачи интегрирани led индикатор

waase за Honda VTX1300 VTX1800 CUSTOM 2002 E-Mark задна задна светлина спирачни мигачи интегрирани led индикатор

60.48
BGN 57.00 -6 %

Сума
Налично за поръчка

Количина : Едно Парче Поставеност на Возило : Задните Леќи во Боја : Како на сликата прикажани Материјал : Високо Влијание ПВЦ Пластика Fitment : За Хонда VTX1300 ОБИЧАЈ 2002 година За Хонда VTX1800 ОБИЧАЈ 2002 Состојба : Brand New резервни објект,никогаш не се користат или се инсталирани. инструкции за инсталација Не се вклучени. Опашката,кочница,и сигнали(лево и право) се интегрирани во еден.

Всичко за продукта

Цвят:
ясно, дим
търговска марка:
waase
Мощност:
10W
Тип Елемент:
Задна Светлина В Събирането На