.

Метален цвят комплект моливи Marco raffine fine art черен дървен молив метален молив живопис рисуване канцеларски материали, ученически пособия 6495

Метален цвят комплект моливи Marco raffine fine art черен дървен молив метален молив живопис рисуване канцеларски материали, ученически пособия 6495

12.80
BGN 8.00 -37 %

Сума
Налично за поръчка


Металик боја, молив постави Марко raffine ликовната уметност Црно дрво молив метал Креда сликарство, цртање Канцелариски Училиште материјали 6495
Функција :
Инспирација : Метал боја.
Доведе боја : 6 боја или 12 боја .
Тело Материјал : црна Дрво, безбедно и healty за човечкиот организам и животната средина.
Димензии : Должина 17cm.
Тежина : 6g.
Функција : Цртање.
Совет : Ова е Марко металик боја молив. Таа има 2 различен вид : 6 поставите боја и 12 боја на собата.

Всичко за продукта

Оловен Цвят:
Боядисаната
Разтворим Или Не:
Pastille
Номер На Модела:
Цветен молив
Твърдост На Олово:
2B
търговска марка:
ВАЛИОСОПА