.

Силиконовата фалшива фалшива гърдите кроссдрессинг силиконова форма на гърдите силиконови гърди на гръдната протеза 2000g G/H/HH/I Безплатна доставка

Силиконовата фалшива фалшива гърдите кроссдрессинг силиконова форма на гърдите силиконови гърди на гръдната протеза 2000g G/H/HH/I Безплатна доставка

BGN 129.78

Сума
Налично за поръчка


Тежина : Околу : 2000g(G/H/HH/I )
Пакетот вклучува : 1pair X Силикони Лажни Градите Опис
(карактеристики ) : се чувствувам како нежна кожа мека и мазна, зголемување на градите и надворешни зголемување на градите ефект, го прави градите, како висок и дебели и привлечни.
Мека на Допир, Природно Чувство, Реална Форма за Инстант Поттик!!!~~
(производ материјал ) : усвојување на меѓународни импланти на градите материјал, неговата материјал е еден вид на висока медицинска силика гел siloxane полимер молекуларна тежина, тоа е без мирис, невкусна, не-токсични, е идеален материјал за козметичка хирургија. Овој материјал се КОРИСТИ 100% од човечкото тело кожата мазна како чист силициум рафинирани, но стане, материјали на градите подлога на мекост, еластичност, густината и бојата е поблиску до човечките гради ткиво.
Изработени од 100% од Највисок квалитет со силиконска со мека надворешниот кожата
Меки силиконски со малку крена реални брадавиците. Чувство, да се погледне и jiggle е толку реално и природно е дека никој нема да ја знаат разликата
Нема посебни градник е потребно - овие форми ги собере сите градник само како природни гради
Дизајниран како засилувачи за жените со рамни градите.
Забелешки :
Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-страница
предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината. Опис
Гаранција 3 месеци гаранција. Купи со доверба (со исклучок на опрема) Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 7 дена по примање. Не се отвори спорот без комуникација. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 15 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ја нашата по услуга на персоналот пред да ја вратите. Ако објектот е неисправна на 1 месец, ние ќе рамо праќаш замена по добивањето враќа. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе го Поправи тоа за вас по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест. Пакување & Испорака
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.
Превозот од Кина Пост Воздух Mail, обично се потребни околу 15-40 работни дена да пристигнат. Ако ви треба предмети итна, ве молиме изберете превозот метод EMS и плати дополнителни превозот цена (превозот време од 3-7 работни дена). И ако вашата цел да достигне $199, ние ќе ги испрати сите објекти што сте ги bayed до вас преку EMS/DHL за слободни . Тоа е многу брзо. Значи, добредојдовте во мојата продавница да се најдат предмети кои ќе потреби.
Царина & Должност е Да се осигура ќе добиете по нула или минимална данок, ние би можеле да се декларираат како "играчки/дар" со ниска вредност Можеби цел ќе сносите дополнителни увозни давачки. Даноци или други обичаи поврзани со плаќање. Увозни давачки, Даноци, придонеси или други царински надоместок ќе бидат собрани од страна на превозот компанија по испораката. Добавувачи не се одговорни за застои предизвикани од страна на царината во вашата земја. Дополнителни трошоци или одложувања може да се случи за време на меѓународната трговија. Ние искрено се надеваме дека вие не користите дополнителни трошоци за увоз или царинење одложувања како причина за барањето наплата или напуштање на негативен фидбек.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Форма На Гърдите
Размер:
G/H/HH/I 2000g
Брой:
1 чифт
Тегло:
2kg
Материал:
Силикон
Секси Суггестивный:
No
Номер На Модела:
0029