.

Съвместимост с пряк 14-пинов GE Procare оксиметър монитор дете и възрастен на ухото или на езика на животното клип spo2 сензор. oximax tech.

Съвместимост с пряк 14-пинов GE Procare оксиметър монитор дете и възрастен на ухото или на езика на животното клип spo2 сензор. oximax tech.

70.40
BGN 53.00 -25 %

Сума
Налично за поръчка


Со цел да се подобри ефикасноста, купување на продавница за производи, без оглед на големината на цел, да даде една од следниве производи.Ве молиме имајте во предвид производот број при поставувањето на цел. Добредојдовте на продавница. Ви благодариме!

Всичко за продукта

Размер:
Direct 14pin
Функция:
spo2 сензор
Номер На Модела:
D47-3M2.5G
Материал:
Пластмаса
Цвят:
Син Или Сив
Съвместимост:
GE Procare
Място на произход на стоките:
Китай (Шенжен)
Дължина:
3M
spo2 сензор:
Дете и възрастен скоба на ухото или на езика на животното