.

Нов пристигане Sailor Moon костюм на анимационен филм секси женски костюм за cosplay момичета Хелоуин вечерна рокля по поръчка

Нов пристигане Sailor Moon костюм на анимационен филм секси женски костюм за cosplay момичета Хелоуин вечерна рокля по поръчка

79.84
BGN 74.00 -7 %

Сума
Налично за поръчка


Топло Совет :
Овој костим може да биде нарачана ,Ако сакате да го прилагодите! ! ве молиме изберете една големина ,и да ми кажете вашата висина,рамо,биста,половината и колковите ! ви благодариме !
Плаќање :
1.ние прифаќаме сите кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата Зачувам
2.ние ќе го организира превозот откако ќе се направи исплата ,ве молиме бидете сигурни дека вашата исплата успех пред да се затвори страница .
Превозот :
1.Нарачки ќе се испраќаат во рок од 3 работни дена откако сте платиле. како и обично, превозот времето е околу 20-25 бизнис дена, Ако постојат одредени причини што превозот задоцнување ,се надевам, ќе може да се разбере.Превозот време за време на Празници Сезона(Божиќ ,Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време,ве молиме додадете уште 5-10days како задоцнување,благодарение толку многу за вашиот вид разбирање!
2.Стоките ќе бидат испратени надвор од Кина Пост Airl Mail за бесплатен превозот,исто така можете да изберете и други Изразат Comapny како ЕМС.Но ние не си дозволат поштенски преку има компании,па можете да ја платите за доплата ,ви благодариме за вашиот вид разбирање!
3.Ако вашата вкупна цена е повеќе $200.00, ние ќе брод од нив од Експрес ,не треба да плаќаат дополнителна такса.
Покрај тоа, вашата цел не е повеќе $200.00,но сакате да ги добиваат побрзо, ок,нема проблем, ние се уште може да брод од нив се Изразат , но треба плаќаат екстра $20.00 поштенски
Се врати и Повратни информации :

Всичко за продукта

Размер:
S, M, L, XL, One Size
Източник:
Sailor Moon
Специална Употреба:
Костюми
Тип На Източника На:
Аниме
Пол:
Жени
Номер На Модела:
А119
Материал:
Ликра
Компоненти:
Рокли
търговска марка:
Зебран Джън
Тип Елемент:
Комплекти
Герои:
Sailor Moon
Цвят:
Цвят на изображения
Размер:
S, M, L, XL, направени по поръчка
Стил:
модерен стил
Състояние:
нова марка
Тип Елемент:
Костюми
is_customized:
Yes
Отдел Име:
Възрастен
Източник:
Sailor Moon