.

350 мл Creative Shark Double wall Beer Glass Cup термостойкая замразяване на лед Безопасно вино сок чаша Cup 2017 Нов пристигане

350 мл Creative Shark Double wall Beer Glass Cup термостойкая замразяване на лед Безопасно вино сок чаша Cup 2017 Нов пристигане

18.70
BGN 17.00 -9 %

Сума
Налично за поръчка


Производ : Креативни Ајкула Двоен ѕид Стакло Првенство
Материјал : отпорни на Топлина Borosilicate Стакло
Tempareture Отпорни : - 20 ~ 150 centi степен
Точка Законик : BN-3001
Капацитет : 350ml
Димензии : Дијаметар 7.5 cm, височина 14cm
Пакет : 1x купот на полето безбедност спакувани
Повеќе Се Препорачува Производи
Превозот за Сите нарачки ќе бидат испратени во рок од 24 Работни часа на плаќање проверка Ние само брод да се потврди цел адреса. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса време на Испорака зависи од земјата на дестинација и обичаи, превозот метод
Ова е табела на проценува време на пристигнување за референца :
Услови за Продажба на Нашата листа цената вклучува вредноста на стоката,пакувањето, цената,извоз и даноци, не вклучувајќи ги и меѓународните увозни давачки. Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот надомест. На увозните давачки се купувачите одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинска испостава се утврди што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да ги купите. Сите спорови кои произлегуваат од увозни давачки ќе бидат доставени до Ali Express за решение.
За Нас Нашите работно време : од понеделник до сабота 9 : 00 часот и 6 : 00 часот ( Пекинг GMT+8, Кинески празници се exclusived). За било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку Trade Manager или e-mail, Нашите услуги ќе се вратам на вас со потврди колку што е можно побрзо, во рок од 24 часа, за време на нашето работно време. Нашата цел е да се обезбеди Врвен квалитет на производите и Врвна Ниво на Услуги на Клиентите, вашиот признавање ќе ни ги охрабри голема мера и служат подобро.
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Вашето мислење е многу важно за нас. Ние во голема мера го цениме вашата 5-Ѕвезда ПОЗИТИВНИ повратни информации.
Ако било незадоволителен, ве молиме контактирајте со нас слободно пред давање на неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Ви благодариме!

Всичко за продукта

Обемът на:
350 мл
Вид Съдове За Пиене:
Стъкло
документ:
CIQ, CE / EU, SGS
Брой:
1
Стъклен Вид:
Чаша Бира Пшеница
Характеристика:
Съхраняват, Екологично Чист
търговска марка:
ПИНДЕФАНГ
Номер На Модела:
БН-3001
Форма:
Кръг
Материал:
Стъкло
Характеристика:
Еко-содружественный, Pb-безплатно, теплостойкий
Обемът на:
350 мл
Индивидуални услуги:
OEM, ODM
Тип:
Боросиликатное Стъкло С Двойни Стени
Други Имена:
Чаша за бира, чаша за вино, млечни чаша, ежедневно посуда
Пакет:
Кутия Пакет за сигурност
Доставка:
Безплатна доставка
Стил:
Креативна акула
Приложение:
Къща, Офис, Бар, Ресторант Чай И Кафе, Кафе-Сладкарница