.

Нов 2,0 метра лунна светлина сифон тръба маркуч вино, бира като инструмент за приготвяне на бира хранително-вкусовата материал гореща продажба J2Y

Нов 2,0 метра лунна светлина сифон тръба маркуч вино, бира като инструмент за приготвяне на бира хранително-вкусовата материал гореща продажба J2Y

4.10
BGN 3.00 -27 %

Сума
Налично за поръчка

Новиот 2.0 Метар Дома Пијалак Syphon Цевка Цевка Цевка Вино Пиво Алатка за Правење Подготовка на Храна Одделение Материјал Продажба J2 Y Опис : Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет
Дома Пијалак Syphon Цевка Цевка Цевка Вино Пиво Алатка За Правење Подготовка На Храна Одделение Пластика
Храна Одделение Цевка Цевка - идеален за пиво, homebrew, подготовка, итн.
Материјал : Храна одделение пластика
Вкупна должина : Околу 2 Метри
Материјал беше надградена, новата генерација на безбедност на храна одделение материјал, во согласност со Европската и Американската безбедност на храна тестирање стандарди, користи многу широк спектар на :
1.за домашна подготовка, вино, алкохолни пијалоци вино, флаширање, исто така, може да филтер, многу добра алатка, ќе ви се љубовта;
2.за ензим, ензим, филтрирање, извлекување, флаширање, чекор во место, многу удобен, на 3.материјалот е храна одделение, безбедно;
4. бело вино, Жолта Вино, црвено bayberry вино, може да се користи за филтрирање, флаширање;
вода конвертор, пумпање на вода, песок, перење;
Пакетот Вклучува : 1 x Пијалак Syphon Цевка

Всичко за продукта

Тип:
Аксесоари За Бар
търговска марка:
Айхогард
Характеристика:
Съхраняват, Екологично Чист
Материал:
Пластмаса
Номер На Модела:
N/A
Брой:
1
документ:
CIQ
Тип Аксесоари За Бар:
Варя Сифонную Тръба