.

Жени, Момичета Мода Възрастни Pointe Обувки Гимнастика Пайети Изкуствена Кожа Балетные Обувки

Жени, Момичета Мода Възрастни Pointe Обувки Гимнастика Пайети Изкуствена Кожа Балетные Обувки

6.14
BGN 4.00 -35 %

Сума
Налично за поръчка


Спецификации :
Еластична drawstring за добро монтирање.
Убава и шармантна за вас или вашата мала принцеза.
Модерно и удобно балет чевли што е одлично за балет лекција, јога се водат и затворен активности.
Тип : Балет Танц Чевли
Пол : Девојки, Жени
Материјал : Faux Кожа, Памук
Прилики : на Јога, Балетски, Танцови, итн
Карактеристики : Сјајна, Мека, Удобно, Чипка
Големина Детали
[Нашите Големина 25] Чевли Внатрешна Должина : 17.5 cm/6.89" (Прибл.)
[Нашите Големина 26] Чевли Внатрешна Должина : 18cm/7.09" (Прибл.)
[Нашите Големина 27] Чевли Внатрешна Должина : 18.5 cm/7.28" (Прибл.)
[Нашите Големина 28] Чевли Внатрешна Должина : 19cm/7.48" (Прибл.)
[Нашите Големина 29] Чевли Внатрешна Должина : 19.5 cm/7.68" (Прибл.)
[Нашите Големина 30] Чевли Внатрешна Должина : 20cm/7.87" (Прибл.)
[Нашите Големина 31] Чевли Внатрешна Должина : 20.5 cm/8.07" (Прибл.)
[Нашите Големина 32] Чевли Внатрешна Должина : 21cm/8.27" (Прибл.)
[Нашите Големина 33] Чевли Внатрешна Должина : 21.5 cm/8.46" (Прибл.)
[Нашите Големина 34] Чевли Внатрешна Должина : 22cm/8.66" (Прибл.)
[Нашите Големина 35] Чевли Внатрешна Должина : 22.5 cm/8.86" (Прибл.)
[Нашите Големина 36] Чевли Внатрешна Должина : 23cm/9.06" (Прибл.)
[Нашите Големина 37] Чевли Внатрешна Должина : 23.5 cm/9.25" (Прибл.)
[Нашите Големина 38] Чевли Внатрешна Должина : 24cm/9.45" (Прибл.)
[Нашите Големина 39] Чевли Внатрешна Должина : 24.5 cm/9.65" (Прибл.)
[Нашите Големина 40] Чевли Внатрешна Должина : 25cm/9.84" (Прибл.)
Забелешки :
Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Азија големина е различна од НАС/ЕУ/велика БРИТАНИЈА големина, ве молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите.
Ве молиме одлучете на чевли големина според ногата должина или чевлите внатре должина.
Ве молиме не одлучите големината страна на Google или на големината стандард во вашата земја.
Пакетот Вклучува :
1 Пар на Балет Танц Чевли

Всичко за продукта

Обувки Размер:
25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
търговска марка:
SANWOOD
Вид На Апартамента:
Балет апартаменти
Горния Материал:
Кожа
Пол:
Момичета
материал на подметката на:
Изкуствена Кожа
Тип На Затваряне:
Липсата на шнур