.

Името на изработени по поръчка на пеперуда естествен стил Спалня декорация на дома свалящ се PVC стикер

Името на изработени по поръчка на пеперуда естествен стил Спалня декорация на дома свалящ се PVC стикер

12.80
BGN 10.00 -22 %

Сума
Налично за поръчка

Функција Производ Големина : 33*56cm
Заврши Големина : одлучите
Материјал : транспарентен пвц
пакување : еден oppbag
Нето тежина : Околу 200g/set
погоден : било чиста мазна ѕид, плочки, windows, метал, плакар, пластични
Лесно да се примени, лесно да се отстрани без да остават било леплива остатоци
Лесно лепило директно на ѕид, на врата, огледало или било каква мазна површина сакате
Направени со висок квалитет , пренослив и водоотпорен пвц
можете да оставите порака на името и боја ви се допаѓа ,инаку ќе ја добиле стандардна боја ,

Всичко за продукта

Цвят:
Черно, Синьо, Сиво, Зелено, Розово, Лилаво, Червено, Бяло, Жълто, Кафе, Кафяво, Бордо, Светло Сиво, Тъмно Синьо, Тъмно Сиво, Лилаво, Оранжево
Класификация:
За Стена
Стил:
Американски Стил
търговска марка:
DIYWS
Материал:
Хартия
Спецификация:
Single-piece Package
Модел:
Плосък Релеф Стикер За Стена
Сценарий:
Стена
Тема:
Модел
Номер На Модела:
298