.

4130 Christan God Cross Wall Art Sticker стикер Исус Христос Псалм молитва Библията спалня стенни картини за спални

4130 Christan God Cross Wall Art Sticker стикер Исус Христос Псалм молитва Библията спалня стенни картини за спални

BGN 9.07

Сума
Налично за поръчка


945854877810443 Вашиот Омилен Сака-Религиозни Симболи US $ 2.59 /парче US $ 2.89 /парче US $ 1.99 /парче US $ 2.99 /парче US $ 3.11 /парче US $ 11.40 /set US $ 16.80 /парче US $ 12.40 /set US $ 12.40 /set US $ 21.48 /парче US $ 11.49 /парче US $ 1.99 /парче US $ 11.47 /парче US $ 18.68 /парче US $ 5.67 /парче US $ 10.31 /парче US $ 8.40 /set US $ 10.14 /парче US $ 10.31 /парче US $ 8.29 /set 4130 Christan Бог Крстот Ѕид Уметност Налепница Decal Исус Христос Псалм Моли Библијата Спалната соба Mural
Забелешка : Пред да се стави ред во оваа decal.ве молиме контактирајте со нас однапред или оставете порака за да се потврди на квантитетот,цитати,фонтови,големина и боја.
Не-токсични,Заштита на Животната средина Сосема нов, Мода Deshion и Висок Квалитет Забелешка : Ако имате нешто незадоволство со објектот откако ќе се добие тоа, ве молиме не двоумете се да контактирате со мене, наместо на акција против нас. Ние и ветуваме да се реши проблемот за вас и да ја освои't нека секој од вас надолу или вознемирени. Ви благодариме однапред за вашата соработка и разбирање. Пакет : 1 Лист во 1 пакет се тркалаат(вклучувајќи настава на англиски јазик) +1 лист Пренос на Фирма (DIY) Опис : Decals се држи до речиси сите рамни површини! само лупам и стап! Долготрајни 5+ години life expectancy за надворешна & 7 + затворен издржливост ги Красат вашата : лап-топ компјутери, Ѕидови, Автомобил, Windows, Браници, гитари, i Pad, i Phone, фрижидер само за било рамно мазна, чиста површина! За Винил Decals : Овие се УМРЕ-НАМАЛУВАЊЕ на decals значи не постои позадина. Ако постои боја на позадината на сликата, се користи само како пример. На боја на позадина ќе биде боја на површината ќе се одржи на налепница на, или јасно дали ќе се стави на прозорецот. Винил Decals доаѓаат во 3 парчиња : 1. Горниот слој е транспарентен пренос на лента. (Држи вашиот decal или налепница заедно се додека не се применуваат) 2. Средниот слој е вашиот вистински decal или налепница (Тоа е во сендвич меѓу Апликација Лента и Восок Поддршка) 3. Долниот слој се восок поддршка. (штити лепило додека decal е подготвен да се примени) 4. Не за перење во рок од 24 часа. Апликацијата Совети : 1. Не се применуваат на екстремно ладни или топли Површини. Идеална температура мора да биде помеѓу 60 F & 90 F. 2. Не допирајте лепило подлога, масла од вашата кожа ќе се спречи лепење. 3. Пред примена на decal бидете сигурни дека нема восок или мрсна производи на површината Апликација Инструкции : 1. Тријте ја налепницата да биде сигурен трансфер лента е правилно да се почитуваат за да ја налепницата. 2. Чиста и сува на саканата површина. Налепници ќе се држиме најдобро да се чисти мазни површини. 3. Отстранување восок поддршка полека правејќи се дека налепница останува следеше транспарентен пренос лента 4. Внимателно позиција на налепница на саканата површина. 5. Тријте ја налепницата од една страна до друга, елиминирање на било воздушни меурчиња. 6. Користете објект како кредитна картичка, за да бидете сигурни дека целиот налепница е целосно ја следеше површината. 7. Полека се отстрани трансфер лента, правејќи се дека не се дел од налепница останува на трансфер лента. 8. Проверете за воздушни меурчиња. Во повеќето случаи воздушни меурчиња може да се работеше на работ на налепница, но ако не, pin дупка ќе им овозможи на воздухот надвор и да стане практично невидливи. Вашиот налепница е сега се грижи слободен!

Всичко за продукта

Стил:
Модерен
Модел:
Плосък Релеф Стикер За Стена
търговска марка:
Оооо
Класификация:
За Стена
Сценарий:
Стена
Номер На Модела:
4130
Тема:
Модел
Спецификация:
Single-piece Package
Материал:
Пластмаса
Опаковка:
Прозрачен OPP
Размер На Завършен Продукт:
33*42сантиметър