.

Голяма красиви ръчно рисувани абстрактни птици живопис с маслени бои върху платно живопис Модерна всекидневна Декор на стените картини без рамки

Голяма красиви ръчно рисувани абстрактни птици живопис с маслени бои върху платно живопис Модерна всекидневна Декор на стените картини без рамки

31.76
BGN 23.00 -28 %

Сума
Налично за поръчка


Голема Убава Рака-насликани Апстракт Птици Маслото На Платно Сликарство Современото Живеење Соба Ѕид Оркестарот Слики Без Врамени
Eeste Producto Не Tiene Он Ентериер И Екстериер Маркос, Si Usted Quiere ел Марко, por корист, P & oacute; ngase En Contacto Con Nosotros
ел siguiente es que usted compra una pantalla гревот марко dibujar ел lienzo
ел siguiente es que usted compra una pantalla гревот марко dibujar ел lienzo
П : Што треба да направам ако не сум добил мојот купување?
О : Доколку не сте го добиле вашата нарачка, ве молиме да бидете трпеливи. Купувањето може да се постигне својата рака во наредните неколку дена. Во меѓувреме, ве молиме контактирајте со превозот компанија од ваша страна или контактирајте со нас за помош, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Ако вашето купување се изгуби, ние ќе ви испратиме нова.
П : Што треба да направам ако на сликите што ги купиле не му се допаѓа?
А : ве Молиме слободно контактирајте со нас преку Платформата на Веб Пошта или E-mail порака, ние ќе ги реши сите проблеми со вас .Ние сме мило да ви помогне во размена на другите , но купувачи се одговорни за сите на превозот обвиненија.
П : Како за вашата продавница превозот начин?
О : Стандардниот Бесплатни Меѓународни цената што ќе го избере поштенски воздух парцела (Кина Пост, Хонг Конг Пост,
Сингапур Пост, E Пакет),стоката ќе биде пристигнал околу 15 до 35 работни дена.
Ако сакате да ја прими стоката побрзо, можете да го изберете EMS, DHL,UPS-от, но треба да се плати за плаќање .
П : Ние сме големи веледрогерија, можете да ги споделите со нас вашиот капацитет за производство?
A : Сега имаме 35 професионални уметници работел во нашата фабрика, ние може да произведе околу 10.000 компјутери модерни слики месечно.

Всичко за продукта

Размер (Инчове):
40cmx50cm, 40cmx60cm, 50cmx60cm, 50cmx75cm, 60cmx80cm, 60cmx90cm, 70cmx100cm, 75cmx100cm, 70cmx120cm, 80cmx130cm, 80cmx140cm, 75cmx150cm, 80cmx160cm, 90cmx150cm, 100cmx160cm, 100cmx180cm, 105cmx200cm
Цвят:
Без рамка
търговска марка:
MIT
Материал:
Платно
Продукти:
Домашни любимци
Тип:
Картини С Маслени Бои
Среден:
Маслени
Стил:
Абстрактен
Поддържаща База:
Платно
Режим на рамката:
Без рамка
Рамка:
No
Форма:
Единична стая
Номер На Модела:
Сск256
Форма:
правоъгълник
оригинал:
No
Техника:
Ръчно Рисувани
Стил:
Декорация на дома
Приложение:
Хол, Спалня, Трапезария, Кухня, Офис, Кафене, Хотел Вино Бар
Технически:
Четка/нож ръчно рисувани картини или снимка за рисуване
Цвят И Форма:
живопис с маслени бои върху платно
промоция:
Безплатна Доставка За Продажба На Едро За Евтини И Красиви Картини С Маслени Бои
Етикет На Продукта:
Wall Art Home Decoration Home Decor Decorative Fine Art Print Pictures
Тип:
Ръчно рисувани
Тип калиграфия и живопис:
Живопис Върху Платно