.

Чиста натурална камфорная дърво шкаф за дрехи насекомо камфорная мол репелент истински старата работилница

Чиста натурална камфорная дърво шкаф за дрехи насекомо камфорная мол репелент истински старата работилница

BGN 40.00

Сума
Налично за поръчка


[чиста Природна camphor дрво, инсекти превенција, во прилог на формалдехид, темјан deodorant.
[материјал опис] чисто природен раст Camphor дрвја
[size] 6 cm во должина, ширина 4 cm 1.5 cm во дебелина; (стоки ќе биде малку повеќе вистинската големина 0.1 ~ 0.2 cm)
[пакување] тежина 5 /1 0.15 кг / вреќа; пластична амбалажа и кеси;
Потекнува од природниот раст важни карактеристики , стари camphor дрвја, на луѓето, на нивниот стар работилница, направи вештачки, ситно земјата површина, мазна, прирачник алкохол. Мириса мирисна, освежување, молци-бесплатен инсекти-отпорни ефикасно, во прилог на мирис сладок.
[врвот и најдобри разлика]
Топ : camphor дрвен материјал е главната дрво camphor корени или сува, повеќето од црвена боја, мирис.
Најдобар не корен материјал, camphor дрво, camphor дрвото има одредени година главната сува, свежа и природна светлина темјан.
Потсетување : За носот чувствителен, препорачливо е да го изберете најдобриот.
Врз основа на материјалите, сите имаат одредени година camphor дрво дрвја
Ајде да се погледне на слика одлуки работилница
Уредно наредени волна

Всичко за продукта

Приложение:
Крайници
Тип:
Прахобразен Тамян
Материал:
Дърво
Вид Дървесина:
Сандалово дърво
Воспользуйся:
Ароматен
На Сцената На Приложение:
Преносим
Опаковка:
Прости пакет за частно ползване
Класификация:
Етерично Масло От Ратан Улетучивающееся
Цвят:
Бял
Спецификация:
Gift Box
Регионална Функция:
Китайски Тамян