.

Нов пристигане в джунглата Див карикатура дърво слон залез свалящ стикер начало декор стикер на стената тапет разтегателен стени САМ декор

Нов пристигане в джунглата Див карикатура дърво слон залез свалящ стикер начало декор стикер на стената тапет разтегателен стени САМ декор

5.97
BGN 5.00 -16 %

Сума
Налично за поръчка


Нови Пристигнување Диви Џунглата Цртан филм Дрво Слон Зајдисонце Отстранлив Decal Дома Декор Ѕид Налепница Позадина Троседот Ѕид DIY Оркестарот
Количина : 1 компјутер
Големина : 50 CM*70 CM
Опис :
Убава ѕид уметност ѕид decal за вашиот дом или канцеларија
ќе им даде на вашиот соба освежување гледам, се создаде атмосфера волшебно
Тоа ќе ви даде неверојатна допир да вашиот interio
Материјал : ПВЦ.
Лесно да се примени, да ги отстраните, смени неговата позиција, и повторна употреба без да остават штета или остатоци
Идеална за сува, чиста, и мазни површини
Декорација на внатрешни ѕидови или windows на вашиот дом, тоалет, канцеларија, ученичкиот дом или продавница
Се применуваат за мебел (фрижидер, маса, маса, кујна кабинети, фиоки, итн.)
Транспарентен рабови, нема бели рабови околу секоја налепница
Карактеристики :
Овој ѕид decal ќе оди на било каква мазна, рамна, сува и прашина слободна површина, одлична идеја да се декор вашата дневна соба, спална соба, канцеларија, сала начин...
На современ начин за да се надополни вашиот дом или бизнис дизајнот на ентериер.

Всичко за продукта

Класификация:
За Стена
Стил:
Модерен
търговска марка:
Баллиншины
Спецификация:
Single-piece Package
Модел:
Плосък Релеф Стикер За Стена
Сценарий:
Стена
Тема:
Домашни любимци
Номер На Модела:
BZ0276
Материал:
PVC
Цвят:
снимка
Държава Производител:
Китай
Името На Brabd:
НОВО
is_customized:
yes