.

Hd Printed Budda Head Portrait Painting On Canvas Room Decoration Print Poster Picture Платно Безплатна Доставка/90938

Hd Printed Budda Head Portrait Painting On Canvas Room Decoration Print Poster Picture Платно Безплатна Доставка/90938

28.48
BGN 28.00 -2 %

Сума
Налично за поръчка


Note1 : 1inch=2.54 см,1cm=0.39 инчен
Note2 : Таму би можело да биде малку разлика во боја,затоа што на мониторот на компјутерот settings.
Ние сме професионални Платно Печатење на големо снабдувач на почетниот ѕид оркестарот,
ако ви треба масовно наредби, само се чувствувам лесно контактирајте со нас.
Брзо и Квалитетно ! моден дома декор Платно Уметност.
Отпечатена на Платно Врамени, е Подготвен Да се Откажам! Состојба Одличен. Вистински Висока Quanlity Нафта Сликарство. Големина(инчен ) :
20x35cmx2,20x45cmx2,20x55cm(8x14x2, 8x18x2, 8x22)инчен
Ако сакате други големина, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил, ние ќе го цитирам во рок од 12hrs Пакет :
Меур Торба заврши+4 агол Заштита+тешко Картон
Safe + Professional Пакување
Продавачот не е одговорен за било каква загуба или штета. Носила/Рамка
Врамени на назад, Подготвен да се откажам! Плаќање
Зачувам,Кредитна Картичка, western union, money grame, T/T
Бесплатни Shippint
Ве молиме, напишете ја вашата дневна телефонски број заедно со уплатата за превозникот 's испорака цел. Онлајн Продавачот
ме остави порака или контакт на интернет .Можам да ти пратам слики без жиг Feed Врати
Позитивни повратни информации е од големо значење за бизнис . Ние го прават нашите најдобри за да се обезбеди висок квалитет на објект за вас, и ви благодариме за напуштање на позитивен фидбек. Ако има проблем со вашата нарачка, бидете сигурни да контактирате со нас. Верувам дека ние може да се направи сте задоволни преку нашите напори. Се надеваме дека тоа не е само трансакцијата, но, исто така, направи животот подобар.
Овој објект е ОТПЕЧАТЕНА, а НЕ РАКА БОЈА!
Тоа е Врамени, е Подготвен да се откажам!

Всичко за продукта

Цвят:
без рамка, с рамка
Рамка:
ДА
Техника:
Боядисване Със Спрей
оригинал:
ДА
Продукти:
Портрет
Форма:
правоъгълник
Тип:
Печат Върху Платно
Стил:
Модерен
Форма:
Разход
Материал:
Платно
Тип калиграфия и живопис:
Живопис Върху Платно
Поддържаща База:
Платно
Номер На Модела:
$id
Режим на рамката:
Без рамка
Среден:
Водоустойчиви Мастила
Място на произход на стоките:
Гуангдонг, Китай (Континентален)
is_customized:
YES
Калиграфия и живопис размер:
КАКТО Е ОПИСАНО ПО-ГОРЕ
Модел:
Карикатура
Декорация на дома:
Дневни, Спални, Детски Стаи, Офиси, Кафенета, Хотели, Ресторант
Техника Стил На Рисуване:
МОДЕРНА ДЕКОРАТИВНА ПЕЧАТ ВЪРХУ ПЛАТНО