.

Православни църковни принадлежности за монтаж на стена за украса религиозни предмети картини Ярославска икона на Богородица в пластмасова рамка византийското из

Православни църковни принадлежности за монтаж на стена за украса религиозни предмети картини Ярославска икона на Богородица в пластмасова рамка византийското из

BGN 9.44

Сума
Налично за поръчка


Здраво,здраво на сите! добредојдовте на нашиот верски иконата продавница.ние сме Кина Производство .нашите религиски подароци занает , ниска цена, со висок квалитет, еквивалентни на цената на големо. Затоа, износот на минималната цел е 35 САД долари , за да биде предаден. Ви благодариме на соработката.
Pproduct име : Православна Црква Материјали Ѕид Декорација Верски Објекти Слики Јарослав икона на Богородица Во Пластична Рамка Византиската Уметност
Вовед : Висок Квалитет на слика рамки, пластична рамка, Православните икони, и ние, исто така може да се прилагоди според клиент-испорачува слика. Оваа Икона ја опишува Јарослав иконата на Богородица . Производот е прекрасна, чиста и погоден за домашна декорација сместени во собата, или можете да уживате во оваа многу верување иконата. По приемот на стоката имате прашања во врска со иконата може да контактирате со нас, ние веднаш ќе се справи со нив! Јас навистина верувам дека за оваа прекрасна икона ќе ви донесе среќа, здравје и среќа!
Плаќање : Paypal,ЗАПАД УНИЈА,Кредитна Картичка
Транспорт : начин на Транспорт Транспорт брзина Карактеристика Кина Пост 30-50days Евтини и долго време ЕМС 3-15days Пониски цени, евтини, силна царинење капацитет, пренос стапка од DHL бавно, DHL,UPS-от 3-7days Повисоки цени, транзит брзина, силна царинење капацитет ТНТ,Fedex 3-7days Повисоки цени, транзит брзина, силна царинење капацитет
Нашата услуга :
.Ние се повеќе религиозни производи, како што се : ѓердан; keychain : крсте;, молитва јажиња, масло плови, charcole, кристално rosaries; бразлетна; pendant; подарок; икони и така натаму,
.Секој производ може да се нарача во согласност со MOQ, можете да изберете стил сакате да верски икона икони се меша.
.Сите производи барања може да се направи според вашите барања, а ние ви посакам добредојде да обезбеди примероци за нас, посебно прилагодени за вас.
.По брод имал било какви проблеми(квалитет, транспорт, услуги, итн.),ние ќе бидеме првите време за вас да се справи.
.сè прашање можете да ми кажете или е-мејл мене за : цел детали, квалитет, Сертификати, иконата слика, боја, пластична или дрвена рамка и така натаму

Всичко за продукта

с картинна карта:
ДА
Материал:
Пластмаса
Форма:
Площ
Номер На Модела:
FMXK-5
Тип:
Фоторамка
Стил:
Религиозен
Размер:
31. 9x26x2 (см)
Използван метод:
виси на стената
икона:
Религиозна икона, византийска икона, православната
Функция:
Великото изкуство за Вярата, даровете на кръщението, църковни доставчици.Декорация На Дома.
Материал:
снимки пластмасова рамка
Изисквания Към Поръчка :
Общата сума възлиза на 35$
N. W:
366 грама