.

2017 галоп кон САМ стикери за стена за декорация на дома цвят потребителски подвижни стаите в изкуството stiker

2017 галоп кон САМ стикери за стена за декорация на дома цвят потребителски подвижни стаите в изкуството stiker

14.38
BGN 12.00 -17 %

Сума
Налично за поръчка

Функција Производ Големина : 60*140cm 25*60см
Заврши Големина : 60*140cm/24" *55inch 25*60см/10"*24" Материјал : транспарентен пвц
пакување : еден oppbag
Нето тежина : Околу 300g/set
Стандардната Боја : Црна ,можете да оставите порака на боја ви се допаѓа ,инаку ќе ја доби стандардната боја погоден : било чиста мазна ѕид, плочки, windows, метал, плакар, пластични
Лесно да се примени, лесно да се отстрани без да остават било леплива остатоци
Лесно лепило директно на ѕид, на врата, огледало или било каква мазна површина сакате
Направени со висок квалитет , пренослив и водоотпорен пвц

Всичко за продукта

Размер:
25x60cm, 60x140cm
Модел:
Плосък Релеф Стикер За Стена
Материал:
Хартия
търговска марка:
DIYWS
Класификация:
За Стена
Сценарий:
Стена
Номер На Модела:
289
Стил:
Американски Стил
Тема:
Модел
Спецификация:
Single-piece Package
Стикери За Стена:
НАПРАВИ СИ САМ