.

Геометричен Заек стикер на стената Vinyl стикер геометрия животни серия тапети 3D визуални ефекти стенни картини-Custom Home Decor

Геометричен Заек стикер на стената Vinyl стикер геометрия животни серия тапети 3D визуални ефекти стенни картини-Custom Home Decor

19.17
BGN 13.00 -32 %

Сума
Налично за поръчка


Детален Опис
Ве молиме да ми кажете ја Бојата_______?
(Сите Ѕид Налепници имаат 40 бои да се избере ве Молиме да ни кажете боја ви треба!)
Големина : 58 cm (w) x 65 cm (h)
(1 инч = 2.54 см)
( Ние може да произведе повеќе големината ако имате посебни потреби )
Пакетот Вклучува : Ѕид Налепница и Трансфер Филм & U самоевалуација ' s Guide
Материјал : Не-toxi еколошки ПВЦ
Ако имате посебни потреби, ве молиме ги споделите со нас . можете да
или ние сме среќни да ви помогнат да се реши проблемот
Функција
1.Decals за декорација. одговараат за било чиста мазна ѕид, плочки, windows, метал, плакар, пластични
2.Лесен за употреба и отстранување
3.Висок квалитет (долг живот) и заштита на животната средина, без мирис
4.Издржливи, перат и изрибан (мека четка).
5.Моден дизајн и може да се прилагоди

Всичко за продукта

Цвят:
Черно, Синьо, Сиво, Зелено, Розово, Лилаво, Червено, Бяло, Жълто, Кафе, Кафяво, Светло Сиво, Тъмно Синьо, Светло Зелен, Тъмно Сив, Оранжев
Размер:
size 58x65cm
Класификация:
За Стена
Стил:
Модерен
Спецификация:
Single-piece Package
Модел:
Плосък Релеф Стикер За Стена
Сценарий:
Стена
Тема:
Карикатура
Номер На Модела:
ТЕКСАС-
Материал:
Винил