.

Ръчно рисувани модерен абстрактен град дъждовен пейзаж изкуството на жената държи чадър живопис с маслени бои върху платно стени на дома на изкуството не са

Ръчно рисувани модерен абстрактен град дъждовен пейзаж изкуството на жената държи чадър живопис с маслени бои върху платно стени на дома на изкуството не са

70.24
BGN 44.00 -37 %

Сума
Налично за поръчка

Рачно Насликани Модерна Апстракт Град Врнежлив Пејзаж Уметност Жена задржете Чадор Маслото На Платно Дома Ѕид Уметност Не Врамени
Детали : големина : Материјал : Acylic боја,Животната средина полиестер влакна платно Рамка :
не врамени,(frameless,само платно,таму е 5cm граница секоја страна,може да се подготвени рамка лесно.)
персонализирани
прилагодување
Ако ви треба врамени или Обичај Било која големина и слика,ве молиме контактирајте со мене

Всичко за продукта

Цвят:
40X60CM, 50X70CM, 60X90CM, 70X100CM, 80X120CM
Рамка:
No
Техника:
Ръчно Рисувани
оригинал:
ДА
Режим на рамката:
Без рамка
Продукти:
Пейзаж
Среден:
Акрил
Форма:
Площ
Тип:
Картини С Маслени Бои
Стил:
Модерен
Форма:
Единична стая
Материал:
Платно
Тип калиграфия и живопис:
Живопис Върху Платно
Поддържаща База:
Платно
Номер На Модела:
20160421